Tekeli kullanıcısının son içeriği

1. T

Pc ye format attım Minecraftı nerden yükleyebilirim

arkadaslar pc ye format attım minecraftı nerden yükleyebilirim link atarsanız sevinirim
  2. T

# Sirius Craft Faction wars/survival - Yepyeni bir dünya!!! / Rehber Alımı

-Sirius Craft- Sunucu Açıklaması/Bilgileri Merhaba arkadaşlar.Sunucumuz açılalı 2ay olmuştur ve 7/24 açıktır.Sunucumuz axitr den alınmış 0 lag olup eğlenceli vakitler geçireceğiniz bir serverdir. ip: 5.39.68.32:56 Kapasite:80 Version:1.4.6 Facebook sayfamız: www.facebook.com/siriuscrafTr...
  3. T

SiriusCraft / Faction Wars & Survivor / Rehber Alımı / Yepyeni bir Dünya

SiriusCraft Merhaba arkadaşlar serverimiz yeniden açılmıştır.Eğlenceli vakitler geçirmek için serverimize sizleri bekliyoruz. -Adminler sürekli ilgilidir. -hiçbir sorunuza cevap vermemezlik yapmazlar. -Sizin için elinden geleni yaparlar. -Düzenli eventler ve eğlenceli yarışmalar oyunlar...
  4. T

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her cumartesi VIP yarışması / Rehber Alımı / Yarışmalar /

-SiriusCraft- Yardım ve sorunlar için www.facebook.com/siriuscrafTr Sunucu açıklaması Merhaba arkadaşlar,Sirius craft sunucumuz artık sizlerledir.Sizde katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminler sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...
  5. T

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her Cumartesi Vip Ödüller / Parkur / Yarısmalar /

- SiriusCraft - -Yardımlar ve sorunlar için www.facebook.com/siriuscrafTR Sunucu açıklaması Merhaba Arkadaşlar, Siriucraft Sunucumuz artık sizlerledir. Siz de katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminlermiz sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...
  6. T

# SiriusCraft / Factin - Survivor / Düzenli Eventler /

- SiriusCraft - -Yardımlar ve sorunlar için- www.facebook.com/siriuscrafTR Sunucu açıklaması Merhaba Arkadaşlar, Siriucraft Sunucumuz artık sizlerledir. Siz de katılarak ilgili yönetim takımı eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. -Adminlermiz sürekli ilgilidir. -hiçbir soruya cevap...