taneroruc kullanıcısının son içeriği

1. taneroruc

yok ama minecraft açılmıyor

yok ama minecraft açılmıyor
  2. taneroruc

Küçük Bir yardıma İhtiyacım var

Zaten guncel surum yuklu diyor
  3. taneroruc

Nasıl yapıcam biliyorsan yardım edermisin yardım et lütfen
  4. taneroruc

Technic Sorun Yardım Edermisiniz

Arkadaşlar bilgisayarım çokmeden once oynuyabiliyordum. Format attırdım şimdi açılmıyor Şu sorunu veriyor yardım edermisiniz . This can usually be fixed by updating the video card drivers. --- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 -------- Generated 23.08.2014 15:51 -- System Details -- Details...
  5. taneroruc

Ben açamıyorum şöyle bir hata veriyor yardım edermisiniz This can usually be fixed by updating the video card drivers. --- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 -------- Generated 23.08.2014 15:51 -- System Details -- Details: Minecraft Version: 1.4.7 Operating System: Windows 7 (x86)...
  6. taneroruc

Yogboxla alakalı!

Sipiderus bana açınca bana ulaş kardeşim
  7. taneroruc

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: taneroruc *Sadece Gerçek Adınız: Taner *Yaşınız: 14 *Minecraft'ı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Lehamam , **********35 , Burak Oyunda , BFChickenGamers *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet (Hexxit , Oluşturduğum mod...
  8. taneroruc

Arşive gitsinnnnn

Hemen hemen 4gb jet 500mg kaldı amaBana orjinal solar survival bulale
  9. taneroruc

Uzayda Yasam Haritasi Solar Survival Gibi Benim Yapimim +Link + Resim Konuya Gel

İndirdim oynuyorum tebrikler çok başarılı ama 2.sini yapacaksan daha büyükolursa iyi olur
  10. taneroruc

Arşive gitsinnnnn

Banada map yapsana :D
  11. taneroruc

Modlu 1.6.2 .minecraft vercek varmı

Arkadaşım galiba .minecraft klasörünü göndermek korsancılığa giriyormuş .http://www.nomercymc.com/default.aspx burdan forgeli indirebilirsin hata olursa özel mesaj at
  12. taneroruc

Beraber Survival Takılmak İsteyennnn

Tamam versiyonun kaç
  13. taneroruc

Beraber Survival Takılmak İsteyennnn

Bende GeliyimmiArkadaşlar Hamachi ağı kuruyumda beraber girelimmi
  14. taneroruc

< ' Minecraftta Beraber Oynamak İstiyenler ' >

13 sorun olurmu Beraber oynayabiliriz