Talhaaao kullanıcısının son içeriği

1. Talhaaao

Kapandı

kardeşim xray çıkmıyor derken anti xray yokmu yani ?
  2. Talhaaao

Kapandı

Anti xray ?
  3. Talhaaao

[BUGÜN YENİDEN AÇILDIK] Yep Yeni Server Herkes Yeni Hadi Durma Hemen Gel 46.20.1.66:1165

Server de ipeksi kazma ile spawner alma yokmu ?
  4. Talhaaao

Mc.HellBornMC.net 1 Günde +80 Online Rekoru !

Arkadaşım survivalı yanlış anlamışsınız. Konu Faction Sunucular bölümüne taşınırsa sevinirim. İyi Forumlar :)
  5. Talhaaao

Swordwars.minecraft.to Faction Server

Resimdeki marketi kendiniz yaptığınızı sanmıyorum karıştırmışta olabilirim. Serverinizi deniycem. İyi şanslar :)
  6. Talhaaao

Swordwars.minecraft.to Faction Server

Market alıntı kardeşim :)
  7. Talhaaao

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

Beyler herkese tavsiye ederim. Slot kapasitesi artacaktır.
  8. Talhaaao

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

Kardeşim şimdi saat 1 de mi açıyorsun ?
  9. Talhaaao

| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

Server aniden gitti. Ne oluyor ve ne yapılacak ?
  10. Talhaaao

[ 1.7.2 ]| AnkaCraft | [ %100 ] Türkçe | Rütbe Sistemi | Survival | Menü Sistemi | Kesintisiz Hizmet

Evet kardeş doğru söylüyorsun. Bu sorun diğer serverlerdede var. Şahsen ben kendi serverim olsaydı, WorldTeleport getirirdim. Yeni başlayan oyuncuların bir tıkla dünyaya yönlendirilebileceği :)
  11. Talhaaao

CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

Ahaha ilahi Leolutanis. Bu az bile :p
  12. Talhaaao

AresCraft / Survival Keyfi 1.7.2 / İpeksiyle Spawner / Sanal Market / İP: arescraft.nitrado.net

Bu spawn ile fazla kişi toplayabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Birçok server gibi sizde aynı hatayı yapmışsınız, insanların kasılması için mob koymuşsunuz kesinlikle yanlış !
  13. Talhaaao

[ 1.7.2 ]| AnkaCraft | [ %100 ] Türkçe | Rütbe Sistemi | Survival | Menü Sistemi | Kesintisiz Hizmet

Kurucu kardeş, Serveriniz güzel fakat daha güzel ve daha kaliteli bir ortam yaratmak istiyorsanız, Pasif ve Saldırgan mob yerini kaldırmalısınız. İyi Forumlar :)