talha6851 kullanıcısının son içeriği

1. T

Minecraft Oynuycak Arkadaş Aranıyor!

Yada ben hamachi ağı açtım Ad: Bu bir ağdır Şifre:123456seninkine girelim
  2. T

Kardeş açtın mı?server değil hamachiServerim var
  3. T

sen aç ozaman
  4. T

evtAd: Gel Bakim :D gülücükte var sonunda ama iki nokta ve D yle yazcan Şifre:123456Olmadımı
  5. T

Var da şu an açamam skype'ı
  6. T

Var sw gelirmisin şimdi farketmez
  7. T

Evet gelen var mı
  8. T

Snapshot Snapshot 14w06-07-08-10-11-17-18

Özür görmemişim arkadaşlar
  9. T

Minecraft Crash Sorunu Yardım

Arkadaşlar, ben oyuna 44 tane mod yükledim ve crash? Yardım eden yok mu ---- Minecraft Crash Report ---- // You should try our sister game, Minceraft! Time: 5/10/14 8:08 PM Description: Initializing game java.lang.VerifyError: Bad type on operand stack Exception Details: Location...
  10. T

Minecraft'a Mod Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım) [Forge'u Installer ile kuracaksanız]

SaolBakararadasırada (o nası ad öyle) gibi bazen mod isimlerini yanlış yazanlar oluyor B)
  11. T

Minecraft'a Mod Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım) [Forge'u Installer ile kuracaksanız]

Hmm, genelde ben böyle modları yanlış yazdığım için kusura bakma B) Galiba 1.7.2 için olan versiyonu çıkmamış
  12. T

Ship derken Shit'i kastediyorsun sanırım, Forge'nin linkini verdim. Bu da Shit'in linki http://www.minecraftdl.com/poop-mod/
  13. T

Bunları Biliyormuydunuz ? [Konuya Gir ]

Kardeş 1.7.9'un son eklenen Snapshot'u sayesinde Slime'ler ve Magma Cube'lar yüzebiliyor. @JohnJ
  14. T

@Drowhake tamam kardeş eksiğimi anladım saol :) Ben hiç ziple falan uğraşmadığım için yazmayı unutmuşum. Kardeş konuda birkaç yeri eksik yazmışım @Drowhake bana hatırlattı. Beni affedin :p Kardeş ben böyle mod yüklemek için Forge'u installer ile yüklemek gerektiğini söylemeyi unutmuşum...