Taifuru kullanıcısının son içeriği

1. Taifuru

TalipPlugin kendi yapımım Hazine Sandığı Plugini

oda iyiymiş :) 1.7.2 de denemedim ama 1.6.4 te yazdım plugini ve 1.7.9 da denedim. 1.7.2 ile 1.7.9 arasında büyük fark yoktur ondada sorunsuz bir şekilde çalışır
  2. Taifuru

System.out.println(" String " + int ); şeklinde yapabilirsin demek istedim

System.out.println(" String " + int ); şeklinde yapabilirsin demek istedim
  3. Taifuru

java da yapabileceklerinin sınırı yok istersen string objesini int değerine çevirip öyle yazdır...

java da yapabileceklerinin sınırı yok istersen string objesini int değerine çevirip öyle yazdır farketmez senin keyfine kalmış
  4. Taifuru

Adı aslında "Random Chest" fakat deneme amaçlı yazdığım için böye
  5. Taifuru

Evet arkadaşlar kendimi java da geliştirmek açısından plugin yazmaya karar verdim ve ilk plugini mi yazdım.. TalipPlugin -- Her 1 saat aralıklarla Kullanıcının belirlediği coordinatlar içerisinde bir chest spawn eder ve oyunda bulunan herkese chestin bulunduğu koordinatı söyler. Oyuncu chestin...
  6. Taifuru

public class Prospekt { String pros = "Merhaba Prospekt"; System.out.println(pros); } en...

public class Prospekt { String pros = "Merhaba Prospekt"; System.out.println(pros); } en basit java kodu budur
  7. Taifuru

nasıl yani yeni çıkmış bir kod derken bunu biraz daha açman lazım

nasıl yani yeni çıkmış bir kod derken bunu biraz daha açman lazım
  8. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Acik kaynak kodda saklamak diye bisiy yoktur niye bu kadar israr ediyorsunuz ki GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Dostum baskasindan duymadim bende programciyim bu konularla alakam var kodlari kendim inceliyorum yok oyle bisiy GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Kendim mod yapiyorum kodlarin hepsi onumde herobrine i cok guzel saklamislar BEN BULAMIYORUM!!!!!! GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Tamam kardesin o herobrine ve yakalayip oldurecek sakin acma oyunu eger acarsan kesin oluceksin GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Birden fazla zombi sekli yapilabiliyor GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Texture pack kullaniyorsun orda zombiyi degistirmisler GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Taifuru

Herobrine yok öylemi?

Yaa boyle sacma sapan seyler yazmayin oyunun kodlarinda yok herobrine ayrica texture i da yok GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Taifuru

Son Oyuncu Network ekibine 1 eklenti geliştiricisi (Plugin Developer) alınacak.

1) Başvurulan pozisyon: Plugin Developer 2) Adınız ve Yaşınız: Talip - 19 3) Meslek/Eğitim: Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf 4) İngilizce seviyesi (10 üzerinden): 10/8 5) Kendinizi nasıl tanımlarsınız?: Kodlamayla uğraşan ve minecrafttan zevk alan birisi 6) Neden sizi seçmeliyiz: Bir projede...