tago5454 kullanıcısının son içeriği

1. T

Direwolf20 1.6.4 Dünyaya Giriş Yapmıyor

Zaten amacım dünyayı kaybetmemek.giderse birdaha oynıyacağımı düşünmüyorum.o kadar emek verdik :=)
  2. T

Direwolf20 1.6.4 Dünyaya Giriş Yapmıyor

Videoda her şey açıklayıcı. Kurallara uymamış isem şimdiden affola.
  3. T

Minecraft Server Exp Sorunu

Evet arkadaşlar herkese merhaba.Ben arkadaşlarımla bukkit server açtim.Arkadaşlarla beraber oynuyoruz.Fakat bir sorun var arkadaşlarla oynarken maden kazdığımız zaman exp düşmüyo sebebi nedir bilen varmı ?
  4. T

Yardım Failed to login: Invalid session (Try restarting your game) Hatası

Beyler yeni premium aldım.Launcheri kurdum işte mcsg girerken arada sırada bu hatayı veriyo ne yapmam gerek ?
  5. T

Minecraft Skin Değiştirme (YARDIM)

Beyler Minecraft Pre'yim Yardım Edin Skin Değiştiremiyorum.Altta Resim Bakın.
  6. T

Mod İstek

Beyler Ben FTB Ultimate Oynuyorum 1.4.7 Tinker Constrack Yok Ve Ben Netten Bulup Yükledim.Gayet Rahat Oynuyorum Ama İtemler Yok Mesela İşte Materials And you Yada Bricklerle İşte Malzeme Yaparken Onlar Yok Sorunsuz Olan Tinker Constrack Modunu Link Verebilirmisiniz Mesajdan Yada Konu Altında...
  7. T

FTB Unleashed Sorunu ?

Saol Abi Yaptim...
  8. T

FTB Unleashed Sorunu ?

Başka Madenlerlede Olmuyo Bronz Aliminayt ismi Neyse Artık Hepsini Denedim.
  9. T

FTB Unleashed Sorunu ?

Arkadaşlar ben ne zamandır unleashed pack oynuyorum yavaş yavaş geliştim sayılır ama bir sorunum var. Arkadaşlar tinkers construct modunu kullancaktim işte aletlerini falan yaptim ama madeni içine koyduğum zaman [demir] ısıtmıştım ama masaya akmıyor neden ? Şimdi bozuk olabilir mod güncel...
  10. T

HexxiT Ram Verme ?

En Fazla 1 Gb Var Onu Nasıl Yükseltebilirim.
  11. T

HexxiT Ram Verme ?

Arkadaşlar hexite nasıl ram vercez oyunda donuyo memory hatası veriyor ?
  12. T

Hexxit Sorun ?

Arkadaşlar ben cracked hexxit oynuyorum.Ama hata şu: oyuna girdiğim zaman better dungeon modu düzgün çalışmıyo spawnlarda canavarlar yok gözükmüo bu sayede canavarlarda doğmuyo bende oynamiyorum sırf better dungeos mod vardiye oynuyodum,hemde eğleniyodum.Arkadaşlar sorunun cevabını bilen varsa...
  13. T

Skype+mikrofon+oyuncu Ve Oyun Bilgisi Olan Player?

Bende Gelebilirim Skype:Tayfun Yazıcı111 Face:http://www.facebook.com/Wardom.qqq
  14. T

Herobrine's Mansion

Arkadaşlar Serverime Kuruyom Mapi Ayarlari Yapiom Eğlenceli Olucak Texture Pack Kullaniyorum Ama Oyuna Girince Bloklar Filen Hiçbişey GÖZÜKMÜO Neden ??
  15. T

Texture Pack(İstek)

Arkadaşkar Tüm Modlarla Uyumlu Texture Pack Önerirmisinz Yada Link Verirmisinz ? (SoarTex Hariç)