Surpire kullanıcısının son içeriği

1. Surpire

Craftzer Network Ekip Arkadaşlarını Arıyor

Adınız:Ensar Soyadınız:Mercan Skype Adresiniz:Ensar.mercan4 Kaç Yıldır Minecraft oynuyorsunuz:6 Oyun içi komut bilginiz:Var Hangi sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz:Alayında :) Hangi yetkiyi istiyorsunuz: Yaşınız: Deneyimleriniz:4 Kuruculuk Hepsi +400 gördü Eklemek istedikleriniz:----
  2. Surpire

Ortak Sunucu İçin Arkadaş Aranıyor DİREK İÇERİ

Merhaba Arkadaşlar Mükemmel Bir plugin buldum Günde Aşşağı Yukarı +50 TL Kazandıracak Bir Sunucu Yapıcam Para Yönünden Başta Ortak Olacak Srkadaş Aranıyor. ŞARTLARIM... SKYPEM:ensar.mercan4 +16 YAŞ ŞART TELEFON ŞART... ++güncell
  3. Surpire

+400 Kişilik Sunucuya +16 Yaş Üstü Pluginer Alınacaktır MAAŞLI

Merhaba Arkadaşlar Ben Ensar Bir Skyblock Plugini Hazırlatmak İstiyorum Kendine Gerçekten Güvenen +16 Yaş Üstü herkes Başvurabilir. SKYPEM:Ensar.mercan4 SKYPE ZORUNLUDUR!!! AD: SOYAD: SKYPE: YAŞ: KAÇ YILDIR PLUGİNERSİN: BU İŞİ BECEREBİLİRMİSİN:
  4. Surpire

Play.LongNW.Com | 1.8 | ConconCraft & Skyblock | 16 Gb Ram |

Sunucu Asla Pes Etmedi Helal Olsun... Sunucu Asla Pes Etmedi Helal Olsun...
  5. Surpire

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

Sunucunuzda Eksikler Var Bu Yüzden Oyuncu Kaybedebilirsiniz.
  6. Surpire

[Sheria] - #Survival Projesine Yetkili Başvuruları Açıldı !

[Adınız] :Ensar [Yaşınız] :17 [Nerelisiniz] :Ankara Aslen Gümüşhane [Minecraft Bilgi düzeyiniz] [10 Üzerinden] :9.5 [Hangi mevkiide olmak istersiniz] :Usta Rehber [Bize kendinizden bahsedermisiniz] :Adım Ensar 5 Yıldır Minecraft Oynuyorum.Kaliteli Sunucularda Kaliteli Rehberlik Yapıyorum Daima...
  7. Surpire

CronosSky Yetkili Alımları

AD: ENSAR MERCAN Denetim: 11 Kuruculuk 9 Adminlik Kendi Makinam Vardı.20 ye yakın rehberlik Reklamcı - 5 yıldır skyblock oyuncusuyum oyunu benden iyi kimse bilemez rehber
  8. Surpire

MakroNW | 1.8.x | Kasalar | TüccarSokağı | Sumo Oyunu | Coin Sistemi | Elmas Spawner| Yenilendik! |

Mükemmel Hoşuma Gitti Gerçekten. ++güncel ++ güncel
  9. Surpire

\/ Batihost Resmi Sunucusu \/ 1.8 \/ Faction \/ Skyblock \/ Survival \/ Yeni Sunucular Yolda \/

+Gerçekten Öyle Miner Skyblock Tas Sorunu Düzeltilmiş Bu Arada.Kazdığın Taş Direk Eline Geliyor.