supiii kullanıcısının son içeriği

1. supiii

Minecraft sürümü 1.8.9 ile 1.12.2

İncelemek istersen şöyle bir mod var: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/future-mc Diğer bir yöntem olarak da sunucunun sürümünü 1.8.9'a sabitleyip yeni sürümlerde gelen özellikleri yok sayabilirsin...
  2. supiii

Sizce Sistemim Nasıl (Laptop)

Benimkine çok yakın bir sistemin var AC3'de düşük ayarlarda oynarsın. BF3 multide deli gibi kasar. mc açar zaten
  3. supiii

Oyunu açtığım anda bilgisayar kuduruyor

"Gelişmiş görünümü seçtikten sonra sol kısımda Güç seçeneği belirecektir. Buraya tıklayın ve alt menüden Değiştirilebilir Grafikler‘i seçin." Bu adımda bende "Değiştirilebilir Grafikler" seçeneği bulunmuyor... - Arkadaşlar oyunu son oyuncu launcherdan kullanıyorum onunlabir alakası yoktur değil...
  4. supiii

Sorun java sürümü ile alakalıymış. Hala sebesizc FPS düşüşleri yaşıyorum fakat güncellemeden önc çok daha kötüydü şu an çok daha iyi. FPS şu an 45'in üstüne çıkmıyor, fanda 4-5 snde bir ötüyor.
  5. supiii

Büyük ihtimal Java'dan kaynaklı bir ara sürekli Java güncelleyin diyordu. Şimdi baktım da hiçbir şey göremedim. Sanırım otomatik güncellemiş. Ekran kartı olayını araştırıp denerim. Yok hocam leptop satellite l850-15k, ekran kartı güncel. Pil dengeli (hiç dokunmadım zaten) ki pilde...
  6. supiii

Arkadaşlar oyunu açtığım gibi fan deli gibi dönmeye başlıyor çıldırıyor. Sistemim bu oyunun kaldırabilecek düzeyde. Menüde bile çıldırıyor bilgisayar (optifine'a rağmen.) 4 GB RAM AMD Radeon HD 7670M 2.3 GHZ w10 not: 1.7.x edit: fpsde sürekli düşüyor. kasma gibi değil de donuyor resmen.
  7. supiii

AtinaSaga Geri Döndü / 100 Slot 10 GB Ram / Hayatta Kalabilcek Misin / Sunucu İp : 46.20.1.69

Güzel bir sunucu. Scriptleri çok kaliteli. ama bir kaç hata var. Nether'a gidilmiyor ve mobarena bozuk.
  8. supiii

sunucuyu neden kapattın

sunucuyu neden kapattın
  9. supiii

BattleSurvival | 1.7.2 Nitrado | 4GB Ram 32 Slot | Adalet ve Zevk

"sizede anlatıyım" diye bir şey demedim "balta bugunu buldum euehuehueh" dedim. ayrıca bugu sürekli olarak kulanmak istesem mal mıyımda söyliyim. söyledim ki kapatın. yani onu ima ettim. zaten böyle saçma sapan bir sunucuya da bir daha girmem.
  10. supiii

Konumun Silinmesini Talep Ediyorum .

Çok güzel bir sunucu. Mimarisi çok güzel, kurucu oyuncular ile ilgili..
  11. supiii

Sunucuda odun kırarken durduk yere ban yedim "The Ban Hammer has spoken" yazıyor açıklamada
  12. supiii

WinterSurvival.Nitrado.Net | Sans Kutusu | KoyluTakas | Rutbe | Ve Daha Fazlasi|

30 dakika civarı oynadım çok temizdi sonra oyunda anlık lag oldu ve oyun kapandı. Tekrar girince tekrar oldu
  13. supiii

ormana inip 2-3 odun kesemiyoruz adamların hepsi elmas set toplamışlar. Çıkanı kesiyorlar :P İlk başlayanlara pvpyi kapatsanız hoş olur. Sunucu bugün açıldıysa büyük ihtimal onlarda hileler..