ßahriYGT kullanıcısının son içeriği

1. ßahriYGT

[SonDestan] Eğlence Seni Bekliyor İP:SonDestan.nitrado.net [Boss]&[Faction]&[MiniGames]&[Alım Var]

SONDESTANNW.NİTRADO.NET SonDestan Yeni Nesil Faction Server Uygun Vip Fiyatları Sınırsız Eglence Boss Eklenmiştir. Kurucular: Mr_Banjo Adminler: KillPlayz Moderator: Alım Vardır. [ Server IP: SonDestanNW.Nitrado.net ] + Kapasite 150 Kesintisiz 7/24 Oyun Keyfi Kaliteli Bir Sunucu Geçmişi...
  2. ßahriYGT

*|[SonDestanNW] Eğlence Seni Bekliyo İP:SonDestanNW.nitrado.net [Boss]&[Faction]&[MiniGames]&[Pet]|*

SONDESTAN.NİTRADO.NET SonDestan Yeni Nesil Faction Server Uygun Vip Fiyatları Sınırsız Eglence Boss Eklenmiştir. Kurucular: MrGrand Adminler: İbrahim19 Moderator: Mr_Danles [ Server IP: SonDestan.Nitrado.net ] + Kapasite 42 Kesintisiz 7/24 Oyun Keyfi Kaliteli Bir Sunucu Geçmişi Kelle...
  3. ßahriYGT

Login Yaptiktan Sonra Lobby'e Yonlendirme...

Ben Okudum ama yapamadım
  4. ßahriYGT

[SDSurvival] Eğlence Seni Bekliyor İP:SDSuvival.nitrado.net [Zorlayıcı]&[Survival]

SDSurvival.Nitrado.Net SDSurvival Yeni Nesil Survival Server Uygun Vip Fiyatları Sınırsız Eglence. Kurucular: MrGrand Adminler: İbrahim19 Moderator: Mr_Danles [ Server IP: SDSurvival.Nitrado.net ] + Kapasite 42 Kesintisiz 7/24 Oyun Keyfi Kaliteli Bir Sunucu Geçmişi Kelle Düşürme ve Kelle...