sPeZq kullanıcısının son içeriği

1. S

pff boşversene

pff boşversene
  2. S

Leito: Kim var orda! (Çalılardan bir ork hızlı hamleler ile Leitoyu agaca iter ve bıçagını...

Leito: Kim var orda! (Çalılardan bir ork hızlı hamleler ile Leitoyu agaca iter ve bıçagını boynuna dayar) Orc : Kralınız nerde yaşıyor ?!'#^ /me Leito , Orc'un pis nefesini solumamak için başını çevirir. Leito : Bundan sanane ha ? (Orc bıçagını saplamak üzere iken Elf kralı Orc'u hançerler)...
  3. S

OOC Whitelist karakter adı : sPe2q (IC)Karakter Adı : Leito (IC)Karakter Irkı : Elf (IC)Karakter...

OOC Whitelist karakter adı : sPe2q (IC)Karakter Adı : Leito (IC)Karakter Irkı : Elf (IC)Karakter Yaşı : 17 (IC)Örnek Rol(Minimum 5 satırlık, Emote ve Diyalog şeklinde.:/me Leito ormanda otururken çalılardan bir ses duyar..Ve Yayını alarak otları nişan alır.
  4. S

Ben premiumum ve sunucuna katılmak isstiyorumda premium olanların avantajları neler olcak ...

Ben premiumum ve sunucuna katılmak isstiyorumda premium olanların avantajları neler olcak ? Xray engelli olacakmı ? Para kasmak için pazarmı kuracaz yoksa yine jobsmu var ? Adminler verilen emeklere saygı duyarmı ?
  5. S

Selamın Aleyküm ben sPe2q Benle iletişime geçermisin senin swne katılmadan önce 1-2 soru sormak...

Selamın Aleyküm ben sPe2q Benle iletişime geçermisin senin swne katılmadan önce 1-2 soru sormak istiyorum Premiumum benim ekipte Premium memnun kalırsam onlarıda çagıracam !1
  6. S

Minecraft 1.6 Sürümünü Deneyin • Spe2q

premium olmayanlar içinde link atım
  7. S

yukarda ayziyo link
  8. S

sifre gerektirmeyen bi tane attim
  9. S

Link verdim ona bas kardes indir butonun görürsün zaten sonra inen dosyaya gir fakat mojang üyeligin olmalı orjinal.Beyler cracked yükledim link yukarda buyrun girin çok özür dilerim :D:D:D
  10. S

ups :D premiumunuz yokmu ?
  11. S

hadi ya :S bende çalıştı ama :S çok özür dilerim :S
  12. S

Moderator kardeşiiiiiiim bi sorum olcak ? Bu McTL Ne işe yarıyor acaba ?

Moderator kardeşiiiiiiim bi sorum olcak ? Bu McTL Ne işe yarıyor acaba ?