sonerindigo kullanıcısının son içeriği

1. sonerindigo

Evet orada Dendeng o. Ayrıca Skype gelmeyen Dendeng. :D

Evet orada Dendeng o. Ayrıca Skype gelmeyen Dendeng. :D
  2. sonerindigo

The Classics Adventure Map

Mapa her yeni bir bölüm ekleyişimde baştan itibaren test ettim. Aynı şekilde mapı tamamladıktan sonra da baştan itibaren test ettim. Parkur imkansız değil.
  3. sonerindigo

Pardon... Aslında yorumu yazarken atar gibi bir amacım yoktu, ama yorumlarımda öyle bir hava oluyor hep. Yani ben öyle yazsam bile siz atar yokmuş gibi algılayın. Filtreleyin... Neyse, öhm... :D Ben RPG derken hikaye olmasını kastetmemiştim. Ayrıca bu mapı 4 gün gibi kısa bir sürede fazlasıyla...
  4. sonerindigo

MCEdit hiç kullanmadım. Mapın dosyalarını editleyerek yaptım oyun içinden yapılamayan ayarları. Ayrıca dediğim gibi "RPG değil, adventure maptır." Minecraft' a ilk başladığımda adventure maplar böyleydi ve gerçekten kaliteliydi. Ancak şu anda Adventure Maplar değişime uğramış durumda. Ayrıca...
  5. sonerindigo

Çekmen aslında işime gelir, sağol eğer çekersen. :D Ama ben yine de belirteyim, map pek uzun değil, yani çok fazla bölüm sürmez.
  6. sonerindigo

Bu arada dediğim gibi "Eski maplar gibi". Yani çoğu Adventure Map olduğunu söyleyen Mapın aksine RPG değil Adventure Map bu. O sebeple pek uzun değil. (Farkındayım, son zamanlarda Adventure Map çok farklı bir tanım kazandı. Ama şu anda Adventure Map olanlar aslında RPG' ye daha yakın oluyor.)
  7. sonerindigo

Ben kötü olduğunu düşünmüyorum. Elbet hataları olabilir, ancak paylaştığım yerlerde genelde olumlu yorumlar almıştı. (İlk paylaştığımda tabii ki olumsuz yorumlar da olmuştu, ama sevilmeyen yönlerini mümkün olduğunca değiştirmeye çalıştım.)
  8. sonerindigo

Güncellik yarışını (-.-) kabul ediyorum.
  9. sonerindigo

Adventure türünde hazırladığım haritamı sunuyorum. Yaklaşık 4-5 ay önce yapmıştım. --- --- Neredeyse hiçbir haritada olmayan özellikler ekledim. İlk olarak yağmur neredeyse hiç yağmaz. Yağması için uzun süre geçmesi gerekli. O sürenin de mapı oynarken geçeceğini hiç sanmıyorum. İkinci...
  10. sonerindigo

Minecraft Premium Çekliş

Katıldım. :bored:
  11. sonerindigo

Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

1.7.5 Sürümüydü sanırım. O zamanlar Creative yoktu, Multiplayerda kendimize /give ile item vererek Brickten falan ev yapardık. O zamanlar açlık yoktu, et olarak sadece domuz eti vardı, onu yiyince de biraz can artıyordu. Çok büyük bir ev yapmıştım. Evden dışarı çıktığımda evimin tepesinde...
  12. sonerindigo

2 Adet Minecarft Çekilişi Endergamingtr (bakmadan Geçme)

Beni de yaz eğer daha bitmediyse.