SnKaan kullanıcısının son içeriği

1. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

Tesekkur ederim :) bu arada yeni güncelleme ile yazıların kucuk kalma sorunu duzeltildi :)
  2. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

Oyun tutarsa cıkarmayı dusunucem tesekkur ederim yorum icin :) Yeni güncelleme şuanda işleniyor eklenenler(belkide siz bu yazıyı okurken işlenmiştir): -Lider Tablosu eklendi -Boyut 16mb'a düşürüldü -Reklam süresi kısaltıldı -Cihazın diline göre otomatik dil değişme(ingilizce, türkçe) -Testere...
  3. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

Teşekkür ederim renk tonlarını az ve sade yapmaya özen gösterdim açıkçası menüye puan tablosuda eklencek yakında sol tarafa günün en iyileri sağ tarafa ise haftanın en iyileri diye :)
  4. SnKaan

:D

:D
  5. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

evet sıfırdan bu haline kadar :)
  6. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

teşekkürler :) oyda kullanırsanız bana büyük destek sağlamış olursunuz :)
  7. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

teşekkür ederim :)
  8. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

Oyun Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselions.ZorParkur Birbirinden zorlu bölümleri geçebilir misin? Cevabın evet ise o kadar emin olma çünkü Zor Parkur diğer oyunlar kadar basit değil.Zor parkur sadece bir oyun değil sinir testide içerir çünkü oynarken cihazınızı...
  9. SnKaan

[Yerli Oyun]Civciv ve Tilki

İlk olarak bu klonlanmış bir oyun değildir, ikincisi zaten bu oyun çocuklara yönelik hazırlanmıştır, üçüncüsü ise bi flappy bird gibi kısa süreli can sıkıntısı atmak için oynanacak oyunlar vardır birde uzun süreli oynayabileceğiniz.Bu oyun 3-4 dakika kafa dağıtmak için oynanabilecek bi oyun :)...
  10. SnKaan

Teşekkür ederim :)
  11. SnKaan

CIVCIV VE TILKI Oynamak için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselion.CivcivVeTilki Kötü tilki civcivimizin peşine düştü.Tilki ortalıklarda yokken civcivi yumurtadan çıkartın ve puanları toplayın.Tilki civcivi yakalamak için her türlü yolu deniyor.Siz, siz olun sakın tilkiye...
  12. SnKaan

Lore Satmak , Zırhlara İksir efekti eklemek

item lore stats kullanabilirsin.Skriptle yapma zamanında yaptım çok fazla zorladı sunucuyu.
  13. SnKaan

Cok acil destek SKRİPT BİLGİM 0

bu işini görecektir.Denedim çalışıyor on rightclick: if clicked block is a dragon egg: cancel event on leftclick: if clicked block is a dragon egg: cancel event wait 1 tick set clicked block to air send "&5Yumurtayi kirdin..." to player
  14. SnKaan

[Skript] İstatistik. +Chat destekli+

sana tamamen katılıyorum fakat hatasını yüzüne vurmak hoşuma gidecek ondan yazayım sende çalışmasının sebebi tek başına deniyorsun. Sunucuda biri blok kırınca sunucuda ki herkesin blok kırma sayısı yükselcek. on break: loop all players: add 1 to {blockkirdim.%loop-player%} Sunucuda biri blok...
  15. SnKaan

Minecraft Bilgi Yarışması Google Play'de!

Minecraft şikayetçi olduğu için oyunu kaldırmak zorunda kaldık.Herkese teşekkürler