SlayerCraft_123 kullanıcısının son içeriği

1. SlayerCraft_123

EBT | Eagle Builder Team.

Neyse Kardeşim Sana Burda Laf Yarıstıracak Değilim LÜtfen Cevap Atma İYi Forumlar Dİlerim . . .
  2. SlayerCraft_123

JoyGamingMC Yeniden Karşınızda!! Faction//Açık Arttırma//Takas //MiniGames//Arsalar ve Devamı

Ben Böyle Güzel Bir Faction Server Görmedim Gerçekten Çook Güzel Size Önerrim :D Minecarft'dan Arrow Olarak Gönderildi
  3. SlayerCraft_123

Pro Pluginer girmeniz tavsiye serverinize sonoyuncu kayıt sistemi yapabilirim :D

Maden Pluginersin Sana Bi Soru Mesala Bir Restorant Yaptın Bunu İçine Bir Garson adlı Citizens yardımıyla bir Adam Yaptın Bu Grson Citizens'e Sağ tıkladıgınız Zaman İçinde Menü açılacak Ve İçinden Yemek Satın alacak Bu Hangi Plugindir
  4. SlayerCraft_123

Minecarft Premium Sorunu [İçeri Gir]

Tm Arkadaşlar Tşküler Olay Çözüldü . . . Arkadaşlar Migrostan ininal diye Bir Kart Var Kredi Kartına Benziyo Sadece telefon Numaranı veriyosun ve Kart sEnin İçine Parayı Yüklüyosun ininal.com a Girip Hesabı Aktıif Ediyosun Ve Master Kart Olarak Geciyo . . . Ve Minecarft Sitesine Girip Alıyosun...
  5. SlayerCraft_123

Minecarft Premium Sorunu [İçeri Gir]

Merhaba Arkadaşlar Ben Premium Almak İstiyorum Ve Almak İçin Parasını Biriktirdim Ve 1 saat Önce Almaya Çalıstım VE Alamadım Sebeb:Mobil Ödeme Yokmuş :) +Bizde Kredi Kardı Kulanmıyoruz Ben Ne Yapacammmmmmmmmmmmm
  6. SlayerCraft_123

Medieval Town House [ Made By: Droshe ]

Gülmekten Çatladım :) Mk
  7. SlayerCraft_123

FearlyCraft.nitrado.net [SKYBLOCK OLARAK GERİ DÖNDÜ]

ben giridm çok güzel [ByCameS]
  8. SlayerCraft_123

HuHuHq

HuHuHq
  9. SlayerCraft_123

[Youtubeye Girme Kesin ]

Y Yazının Devamını Okumadan Yazmısıın Eğer engelenirde Yenilerini Verecem Yazıyo Dostum İyi Oku Yazıyı :P
  10. SlayerCraft_123

[Youtubeye Girme Kesin ]

Etrafta Mal Çok Evladım :D Yok Öylebi Dava kardeşim Portlu Server kuranlarda Değiştiriyor Hiç bişide olmuyo Biri Senin fena Kndırmıs :)
  11. SlayerCraft_123

H.G Yardım

eğer Bildiğin Hunger gamesle konu vars bakayım
  12. SlayerCraft_123

H.G Yardım

Hangi Plugin Nasıl kodlayacam söylermisin
  13. SlayerCraft_123

H.G Yardım

Arkadaşlar normal Hg Kurudm Çok Güzel Oynanıyo Ama Chestler yenilenmiyo Lütfen yardım edin Lütfen :
  14. SlayerCraft_123

Malum Youtube yok

:D Benim Minecraftta Actığım konuyu linkini kopyalarak heryerde yayınla herkes öğrenir zaten Daha da Olmadı 1 haftaya açılıyo sen vidfeo çek koy 1 hafta sonra izlenir
  15. SlayerCraft_123

Malum Youtube yok

Sende Öğret