SkyOnline kullanıcısının son içeriği

1. SkyOnline

arşiv

öncelikle hepiniz tanıtıma hoş geldiniz arkadaşlar bu konu aşağıda ip adresi bulunan steve survival server'in tanıtımını içermektedir. oyun sürümü 1.7.x 1.8.x amacımız günümüzde anlamını kaybetmeye başlayan edit itemler...
  2. SkyOnline

merhaba arkadaşlar sadece pluginlerden anlayan bilgisi olan oyun içi reklam

resim yerleştirmeyi biliyorum ama onun için özel reklam almak lazım ya yazık ya komik olduklarını sanıyorlar
  3. SkyOnline

post kasmayın bilmiyosanız yorumda yapmayın pls
  4. SkyOnline

konudan uzak cevap yazma delikanlı edebiyat forumu değil bura şimdi kardeşim bak normal sitelere koyulan reklamlar acaba oyun içine veya servere girerken gösterilebilirmi onu merak ediyorum
  5. SkyOnline

koy bakalım link ama çok yüksek bir ihtimal aradığım şeyle alakası yoktur
  6. SkyOnline

sevinemessin çünkü alakası yok malesef
  7. SkyOnline

arkadaşlar minecraft server içinde reklam vermek mükünmüdür mesela çerçeveye veya 1 8 de gelen bayraklara reklam koymak gibi örn google reklamları
  8. SkyOnline

TÜRKİYENİN TEK VİPSİZ SERVERİ % 100 SURVİVAL EULAYA UYUYORUZ BAŞKA YERDE VİPE EDİTE EZİLME !

kardeş axi yi kötülemek istesem tek eksiği domainin sonuna port gelmesi inan bana çok değiştiler reklam olmasın sonu o ile biten bi host şirketi var saman altından su yürütüyorlar axi iyi bir şirket inan bana.
  9. SkyOnline

[BUGÜN YENİDEN AÇILDIK] Yep Yeni Server Herkes Yeni Hadi Durma Hemen Gel 46.20.1.66:1165

MÜJDELER OLSUN SERVERİMİZ YENİDEN DOĞDU :D
  10. SkyOnline

[BUGÜN YENİDEN AÇILDIK] Yep Yeni Server Herkes Yeni Hadi Durma Hemen Gel 46.20.1.66:1165

sen ona bakma kardeşim utanmadan sürekli küfredip hile kullanıyorlar sonra burda ağlıyorlar bunlar hep serverimi kıskanan yaratıklargüncelgüncel+
  11. SkyOnline

Sıkıldım napsam.

lol at bozgun yememeye çalış yada botlarda 5vs 1 oyna
  12. SkyOnline

SwordCraft 100%100 Survival Emek Server Konuya Dal !

Arkadaşlar Firestud5 adlı kişi nerdeyse her ay server açıyor dikkat ediniz kendisini forumda aratabilirsiniz ve bu forumda birçok sahte hesabı bulunmaktadır hergün ondan ona atlayarak çeşitli işler yapmaktadır 2 kez düşünün öyle karar verin :)...
  13. SkyOnline

[1.7.X]MCRAID SURVIVAL | BAZAR | KAFA Dusurme | Meslek | 32 Kapasite > play.mcraid.net

Arkadaşlar Firestud5 adlı kişi nerdeyse her ay server açıyor dikkat ediniz kendisini forumda aratabilirsiniz ve bu forumda birçok sahte hesabı bulunmaktadır hergün ondan ona atlayarak çeşitli işler yapmaktadır 2 kez düşünün öyle karar verin :)...