SkillReX26 kullanıcısının son içeriği

1. SkillReX26

Thermal Expansion Crash !

ben burdan indirdim olmadi be gülüm :)evet bu crashı aldık 3 unude yukledım ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't be sad, have a hug! <3 Time: 28.01.2015 02:44 Description: Initializing game java.lang.NoClassDefFoundError: cofh/updater/IUpdatableMod at java.lang.Class.forName0(Native...
  2. SkillReX26

oho bas olmaz ya bu is -_- Te nin yapımcısına sıçayım adam akllı yapsana su modu :D ya lütfen link atıverın usenmıyorum aradım bulamadım lutfen pls
  3. SkillReX26

link atıver lütfen T.T
  4. SkillReX26

Yardım edinnn T.T :'( :emin::(:(:(:(:creeper:Yardım edinn :3 T.T.T.T
  5. SkillReX26

öyle bir şey yok T.T
  6. SkillReX26

Olmadıı :(
  7. SkillReX26

Merhaba arkadşlar en pc ye format attırdım minecraftta silindi yeniden yükledim minecraftı Thermal Expansionu yuklediğimde resimdeki gibi oldu skydazdanda öle sürüm 1.7.10 nası çozücem bu sorunu lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
  8. SkillReX26

Ftb Crack Link Lazım

özelden gönderemezmisiniz ._. yada facemi veriyim ordan atın lütfen thermal expansion indirdim crash veriyor onun için ftb kullanıcam zaten
  9. SkillReX26

Ftb Crack Link Lazım

Merhaba arkadaşalr acaba mümkünse Ftb Launcher Crack Link verirmisiniz :) pre olsa keskede orjinal kulansak :D şimdiden teşekkürlerkoskoca forumda kımse yokmu
  10. SkillReX26

Steve's Factory Manger Programlama

Merhaba arkadaslar ben Steve's Factory Manger indirdim kurdum kullanıyorum ama Fake_Dead ağaç çiftliği yaparken For Each diye birşiy var ve naptıysam lıquid tanklarla bırlestırınce ! işareti çıkıyor olmuyor bilen varsa lütfen yardım etsın sımdıden tesekkurler
  11. SkillReX26

Thermal Expansion Ingot Texture Sorunu

Bendede aynı sorun var Ingotlar oyle Yardım pls.
  12. SkillReX26

not enough items Sorunu

o ayarı ne onu soruyom zaten :)
  13. SkillReX26

not enough items Sorunu

onu istemiyorum eskiden vardı
  14. SkillReX26

not enough items Sorunu

Merhaba arjadaşlar ben not enough items yeni indirdim eskiden Too Many İtems Kullanıyordum Şimdi indirdim survivalda kullandım çıkıp tekrar gırdıgımde bısı yazdıgımda taratmıyor ve eşyada sayfa olarak 0/0 diyordu resimde gördüğünüz gibi bunu nası düzelticem ve birde böle save yerlerı falan vardı...
  15. SkillReX26

Yardım Lütfen

thermal expansion modunu kurdum ama tanıtımda olan enerjı tasıma olan kabloları yok , Ender ıo dakı o kucuk kablolarda steam dynamodan enerji iletmiyor birşeyler parçalamak için birini krıp bırını doldurup duruyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler