SkaterBoi842 kullanıcısının son içeriği

1. S

Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Gerçekten güzel bir harita kanalımda videosunu çekip tanıtacagım
  2. S

Minecraft Türkçe Adventure/Parkur Map 2 [4000+ İndirme]

Güzel bir harita olmus kanalımda haritanı tanıtacagım
  3. S

Missions Map V1.0 Sizlerle

Kanalımda videonu çekip haritanı tanıtacagım
  4. S

Sende bir bak

Canyo
  5. S

KANALIMA BİR BAKAR MISINIZ ?

http://www.youtube.com/channel/UC3EtEXfrIHdIFj5g7iLASnA
  6. S

İninal Kart Lutfen Yardim

Kardeşim ptt den alma veli istiyolar migros veya tansaşa git orda kasalarda var zaten kasaya gir de ben ininal almak istiyorum ücreti 5 tl 15 30 45 diye gidiyo sanırım yükleyebilceğin para emin değilim ama migros veya tansaştan yükleme yapma çünkü 1-2 lira falan ücret alıyo ayrıca git...
  7. S

FACTİON 1.6.4 15 KİŞİ GELİNCE ÇEKİLİŞ

31.210.111.81 İP MİZ HADİ ÇABUK YILBAŞI EVENTİ VE VİP ÇEKİLİŞİ VAR
  8. S

Skyblock Server

SERVER'DE EVENT YAPILACAKTIR... EĞLENCELİ SKYBLOCK HEMEN SENDE KATIL İP:137.116.167.56
  9. S

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

İsim: Barış Forum ismi : SkaterBoi842 Neden katılmak istiyorum ? : Çünkü minecraft ı çok seviyorum ve alabilecek bütçem yok ve premium olmak istiyorum
  10. S

Adım : Barış Soyadım : Ko.çana Steam adım : skatetolife e-mail : [email protected]

Adım : Barış Soyadım : Ko.çana Steam adım : skatetolife e-mail : [email protected]
  11. S

Buza sıkışmış Köylü :D Spider jockey kılıçlı bi iskelet :D

Ben yorum yaptığın için teşekkür ederim o jokeyde çok korkmuştum :D İkisi birden vuruyo bide
  12. S

Buza sıkışmış Köylü :D Spider jockey kılıçlı bi iskelet :D

Kılıcı kendim vermedeim bi kaç dakika önce orda ölmüştüm yerdekini almış bana saldırdı... Sağ tarafa dikkatli bakarsanız zaten bazı eşyalarım hala yerdeydi :D
  13. S

ev yaptım(Büyük)

Kardeşim biraz daha cam koy kötü durmuş böyle ama iyi yapmışsın en azından emek vermişsin