silvestr kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım lütfen

Öncellikle tekrar özür dilerim ve Nitrado dan kurdum
  2. S

Yardım lütfen

Yeni bir server kurdum spigod 1.7/1.8 Servere kimse girmeden kapalı gözükyor bir kişi girince açık gözükyor Pardon 2 konu açtığım için hem acildi hem hangi katagori bilemedim
  3. S

Yardım lütfen

Yeni bir server kurdum spigod 1.7/1.8 Servere kimse girmeden kapalı gözükyor bir kişi girince açık gözükyor
  4. S

tüm kodlar lafın gelişi we wg fln bilsin market bilsin az avatar bilgisi olsun yeter
  5. S

legendking38 Kurtcuktime38 aynı sanırım 2 siniide dene
  6. S

ekle spawn var wg lazım üşeniyom .d
  7. S

+15 Yaşında tüm kodları ezbere bilen builidi iyi yetkili lazım acillll msj atsın
  8. S

>>>TKMC<<< [1.7.2] Factions Sunucu

Güncel ve Çok Hoş Güzel bi sunucu.0 lag var ama huni fln yasak sanrım :DSA
  9. S

Hunger Games

Elimde Full Plung hunger Games var Turkce menu seklinde 20 ye yakin Degisen map özel koruma En yeni kitler Kitler Menusel (/kit yazinca menu halinde çikiyor) 1.4.6 LAG yapmaz (sunucu lagliysa olabilir plunglerde lag yapici yoktur) Yani süper bi plung paketi Eger isteyen...
  10. S

Minecraft 7/24 Online Ip. Medinecraft.a Xitr.com A La Xi Birlestir Rehber Alimi Var

Kaç sene oynadin Ad Mc ad Rehberr Medinecraft.a xitr.com ax birlesilk
  11. S

Medine Craft... Medinecraft.axitr.com 7/24 Online 0 Lag Ozel Ip 91 Kisi Sinir Rehber Alimi Var

Medine Craft 7.24 online İP. Medinecraft.axitr.com site yok REsim yok koymadim sigmaz : özel ip 0 lag FORUM AD mc Ad yas skype yıl
  12. S

Diamondsgaming Online 7/24 Online 0 Lag Diamondsgaming.servegame.com

Diamondsgaming - Survival - Ip: "diamondsgaming.servegame.com Açıklama Merhaba Arkadaşlar, Diamonds Sunucumuz artık sizlerledir. Sunucumuz "3GB Ram, 3.2Ghz İşlemci, 1Gbit İnternet Hızı, Xp" Sistemi üzerine kurulmuştur. Sunucumuzda eğlenceli dakikalar geçireceğinize emin olabilirsiniz. :)...