Shwpen kullanıcısının son içeriği

1. Shwpen

Fast craft modu crash veriyor

mod paketindeki modlardan birinde item idleri karışıyor olabilir,mod paketi yapacaksan MultiMC adlı programı öneririm,çok daha pratik ve kolay,kopya yapma olayı vs. çok kolay oluyor.
  2. Shwpen

Agar.io Konu Başlığı

Bi tek ben mi kandım Saat 10:20,bilgisayardan soğudum ellerim titriyor :D
  3. Shwpen

İmam ile paint dersleri

Arkaplandaki 'Ananfield' yakıyor imamım .-.
  4. Shwpen

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Ben de başvurdum,[email protected],umarım alınırım,@BowProDX iyi ki tavsiye etti :D iyi bi RP deneyimi olacağa benziyor.
  5. Shwpen

BowProDX ile Sonvita'nın açılmasını bekliyor :SS

BowProDX ile Sonvita'nın açılmasını bekliyor :SS
  6. Shwpen

Üstteki oyuncuya bir ünvan ver.

Oooo (profil fotoğrafını anlayamadı .. anlamış gibi yapmaya çalışıyor ...yapamadı..) Bunu yazarak beni üşendirmeye başlıyan üye
  7. Shwpen

Shw kalem işte (yine bir anlamı yok ,çaktırma) kediye 'swag' yapmaya çalışan,ondan sonra nickini cuaresma yapan üye .s
  8. Shwpen

Legend olmayan üye .d
  9. Shwpen

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Bu sunucuya küfürlü diyorsun ama benim adminler dahil herkesin küfür ettiği sunucular gördüm,sonuçta bu sunucu kesinlikle öbür TR sunuculardan daha iyi. Sent from my iPad using Tapatalk
  10. Shwpen

Üsteki üyeyi delirticez.

@PASAK spam yapmazsan sevinirim .-. Sent from my iPad using Tapat
  11. Shwpen

Harry Potter Hayranları / En Sevdiginiz Sahnesi ?

Muggle olmak Harry Potter hayranı olmaktan daha iyidir-Ben Sent from my iPad using Tapatalk
  12. Shwpen

Üsteki üyeyi delirticez.

delir seni 170.inci padişah yapam (.sss) Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Shwpen

ProNatrium Site Platformlu İlk Takım!

Skype Nickiniz: winterless42 Nickiniz: Apollo21 Adınız: Kaan Sitede kaç saat çevrimiçi olursunuz(Haftada en az 1 saat): 1,belki 2 saat çevrimiçi olurum :) Neden biz:Sizin öbür klanlardan daha kaliteli olduğunuza kanaat getirdim(nedeni: üyelerin çokluğu,amaç büyük vs. vs.) Yaşınız: 15 Kişisel...
  14. Shwpen

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Hunger games'te oyuncu bulucu eşya ya tıkladığınızda(adını unttum)java hata veriyor,smash'da sanırım sadece volkan mapında oyuncular havada iki kez ard arda zıplayarak uçabiliyorlar,bu bugları düzeltin pls...