shoots kullanıcısının son içeriği

1. S

Konu silinsin

uzun zmandır yoktum claımlerımın coğu sılınmıs heralde coğu birinciliğimde kalmamıştır oyunu yükledim ama açmadı yükleyebilirsem uğayacağım hemen
  2. S

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

ne zamandır girmiyordumki bir sürü değişiklik olmuş kim bilir neler neler kaçırdım :(
  3. S

arikaix yaklaşık olarak 55 gündür oyuna girmiyorum sebebini sorarsan sana demiştim o zamanda 16 lık patates satmaktan elım agrıyor diye 55 gun sonra gıreyım dedim hala 16 lı :( 64 lusu cıkmamıs hala bu arada benim claımlerın bı cogu yok olmus tavuk cıftlıgım yada yok alan esyaları soylemıyorumda...
  4. S

arkaix marketekı pısmıs patatesı 16 lık yerıne 64 lk yaparmıısın cok magdur edıyo benı üzerimdeki tum patateslerı satmak ıcın 144 defa tıklamak zorunda kalıyorum kı tek seferde aldıgım patates daha fazlabenım parmagım agrıyo patates ısını bırakmayı bıle dusunmeye basladım bu aralar :(
  5. S

sayın adminim oyunda beni madendeyim kömür isteyen gelsin başkalarını tp atın yok yemek lazım açlıktan ölüyorum şeklende yanına ışınlanmamızı sağlayan bir tuzakçı bizim serverimizde tuzak kendi arazin içinde serbest ama milleti vaatlerrde bulundurarak tuzağın içine cekmek yasaktı ditye biliyorum....
  6. S

adminim benim power ünvanı gitmiş neden gitti acaba tekrara verilebilirmi yada
  7. S

bu arada dun oyunda kıck yedım ben /mcrank komutunu cok kulladım dıye :)) bırdeoyunda ılk defa karsıalstıgım bu ahfta murekkep balıgını saldırısına ugradım az kalsıl olduruyodu benı oyunun kastıgı ana denk geldı bug oldu sanırım balık tutma ıle ılgılı bır vıdeo ızlemıstım vıdeoda sag basılı...
  8. S

arikaix çiftliklere sıfırdanmı baslama yapacağım pekı yoksa sunucuyu bellı bır zamandan gerı baslatma mumkun mü...
  9. S

arikaix şu an oyuna gırdım en son gece 1.5 da gırmıstım yanı 1.5 tan bu saate kadar oyunda ne oldu bılmıyorum ama benım vagonlar gene yok artı tavık cıftlıgımdekı tavuklar ınek cıftlıgımdekı ıneklerde yok.... kuluckada yatan 30 tavuk hazırda kesılmeyı bekleyen 250 den fazla mantar ınegı...
  10. S

adminim bende 2 tane tren vagon odaklı cıftlık var bugun 6- defa vagonlar kayoluyo durduk yere sebebı nedır bılmıyorum bununla ılgılı ne yapabılırım :(
  11. S

sayın adminim oyunda yiyecek bölümünde bulunan kırmızı mantar yani kısaca ineklerden düşen mantar diyeyim hala satış yapamıyoruz hala yakında yazıyor yaklasık 15 gundur oyle ne zman satış izni gelicek birde markette nether kuvarsının satılacagı yerı bulamadım bır işimede yaramıyo bu ne yapacagım...
  12. S

proxy is detectec. (maybe an error please reconnct your router) böyle bir hata alfım yardım edebliecek var mı acaba