ShaokinLove kullanıcısının son içeriği

1. ShaokinLove

Boşuna Optimizasyona Para Vermeyin Gelin Sizle Detaylı İlgileneyim

Gardaş sen okumada falan sorun yaşıyosun herhalde bi doktora git gözlük falan al yakını göremiyosun belli.Bak güzel kardeşim professionel bu işi laiğiyle yerine getiren adamlara zaten lafımız yok.Benim lafımın kimlere olduğu çok belli.Hala Kelime yapıyosun boş boş demekki sende üstüne alınıyosun.
  2. ShaokinLove

Hangi bilgilerimiz yanlış ise gel doğrusunu anlat insanlara hodri meydan :sinsi1: Belki Faydan Dokunur insanlara.Ben zaten bu işi laiğiyle yerine getirenlere bir şey demiyorum piyasada hiçbir şey bilmeyen bu işe yeni girmiş insanlara dosylaradan 2 ayarı değiştirip para isteyen sömüren insanlara...
  3. ShaokinLove

Yardım Minecraft sunucumda ağaçlar büyümüyor bitkiler büyümüyor can regenlenmiyor

Öncelikle Merhaba Kardeşim Regen muhhabetini Bilmiyorum ama ağaç büyüme vs onun komutu var oyununda /gamerule randomTickSpeed 3 tavsiye ederim 0 yaparsan kapanır sayısını arttırdıkca daha hızlı büyür önerilen 3 4 dür daha fazla arttırırsan oyunun crash verebilir. Eğer Bunu Yaptığınd Sorunun...
  4. ShaokinLove

Yardım Ürün Alma Komut

Sanırım Birisi Siteden VİP yani Bir Ürün Aldığında Oyunda Verilecek Komutu Diyorsun Galiba Şimdi Sana Bir Örneğini Atacağım Burada Vıp satın alan bir oyuncuya verilecek komutları görmektesin örneğin eco give %username% 10000 Komutu oyuncuya 10k para verir item vermek için give %username%...
  5. ShaokinLove

Yardım FreeMC Hatası

Öncelikle Merhaba Sanırım Web panelinde bir sorun görünüyor Hostingi Aldığınız Yerle İletişime Geçip Düzeltmelerini Taleb Edebilirsiniz.
  6. ShaokinLove

Vallaha Unuttuğum Şeyleri Gün gün düzenleyip ekliyorum :D
  7. ShaokinLove

Daha Detaylı Açıklamak istiyorum ama malesef erken yatmak zorunda kaldım bugün eklemeler yapacağım
  8. ShaokinLove

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Minecraft Server Optimizasyonu Sandığınız Kadar Komplex bir şey değildir Cok Basit Araştırmalarla Serverinize %50 %60 Oranla İyileştirebilirsiniz.Optimizasyon Yapıyoruz Diğe Sizden 50 100 200 tl neyse alan insanlara(Professional Destek Verenler Hariç) boşuna para...
  9. ShaokinLove

Yardım Claimde pvp sorunu

Öncelikle Merhaba Güzel KArdeşim Şimdi Sana Keni Claim Confiğimi Atıcam Claimsiz Alanda Pvp Yaperken Claimli Alana Girdiklerinde 15 Saniye Savaş Devam Ediyor.Eğer Hiç Savaşmıyolarsa Claimli Alandada Otomatik Kapalı Durumda. Link https://bin.birdflop.com/nowipotino.yaml burada saatte 25 claim...
  10. ShaokinLove

İstek Oyuncular serverden çıkış yaptığı yerden doğma

Öncelikle Merhaba Skriptlerindende Olabilir Kullandığın Skriptleri Kontrol Edebilirmisin ? eğer sorunun authmede olduğunu düşünüyorsan kendi kullandığım authme confiğim https://bin.birdflop.com/lavowapako.yaml Sorunun Essentialsda Olduğunu Düşünüyorsan Essentials confiğim...
  11. ShaokinLove

Yardım Sunucu bi anda kapanıyor

Öncelikle Merhaba Genelde Bu Hatalar Kullandığın Bir Pluginden Dolayı Oluyor Benim Gördüğüm Hatalı Pluginden dolayı. Detaylı Destek için Discord: Shaokinlove#1550
  12. ShaokinLove

Yardım TitleManager Sıralama

Title Managerda Sıralama Malesef Yok Tab Plugini kullanabilirsin.Tab Pluginindee ScoreBoard Yok Yani Yandaki tablo Oyüzden Belirttiğim ikili pluginleri tercih edebilirsin Tab-Titlemanager(scoreboard için) Tab-AnimatedScoreboard Tab plugininden Tab Ayarlarını Yaparsın Titlemanagerdan Yandaki...
  13. ShaokinLove

Yardım Essentials-iConomy plugin sorunu

Bende Kendi Serverimda Kullanıyorum Shopgui+ sı sadece essentials ve vault plugini yeterli olacaktır ekstra bir plugine ihtiyacın yoktur. Detaylı Bilgi ve Yardım İçin Discordum Shaokinlove#1550
  14. ShaokinLove

Yardım Crazy Creates kasa iceriğini nasıl düzneleirm

Crazy Crates yerine Daha Güzel Bir Eklenti Önerebilirim Şuandada Kendi Serverimde Kullandığım GoldenCrates Plugini Cok Daha Güzel Bir Eklentidir.Bu Golden Crates'in çalışabilmesi için plugini indirdiğin dosyada birde nexengine eklentisi olacaktır onuda pluginlerinin arasına atarak cok rahat bir...