ShadoWolf07 kullanıcısının son içeriği

1. ShadoWolf07

Ekibe İhtiyacım Var Server Açıcam

ben bilmyom benim tek bildigim hicbşey :D
  2. ShadoWolf07

hamachide calıstın ve 151415143 server hamachi server sayısı dünyadaki 5000den fazla deilkive o nick ne onla giremezsin servere kingyigit0606xddgaddar abart a abart :D hem hamachi hem nitrado hem port srever actın 3üne aynı anda bakıyon :DDD
  3. ShadoWolf07

dünyadaki minecraft server sayısı 12886 :D
  4. ShadoWolf07

XGameCraft / MMORPG Server / AOE Slotları - Geçit Biletleri - Hediye Sandıklar - 9 Eylül 13:30

BEYLER ADMİNİN SÖYLEDİĞİ SÜREYE GÖRE TAM 15 DK SALİSE Sİ BİLE KACIRILMADI :D
  5. ShadoWolf07

Adı ve Soyadı : Burak Yiğit Taşpınar Yaşı: 13 Ne olmak İstediği : admin.mod.kurucu Olmak İstedigini nekadar yaptın ? 2 beta 1 hub serverde adminim 1 başka bi de kendi serverimde kurucuyum 1 serverde de mod oldum minecraft ı nezamandır oynuyorsun? 4 yıl 7 ay 23 gün(gercekci olalım dedim :D) Skype...
  6. ShadoWolf07

sallama panpa
  7. ShadoWolf07

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

beyler survival olan server resetlensin bence ha diyosunuz emek verenler nolcak emek verdiyseniz yine verin nolcak 2 dia set 1 stack dia 27 lw pet ve kes 5 sav 2 kılıcım gitti dier cocuklarında gitti tabikide haksızlık bole şey yani adamlar hack kullanıyo serverde hack koruması yok(beta zaten)...
  8. ShadoWolf07

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

aynen siz aynı seed de yaparken biz oyun oynayalm bize gelnce seedi deiştrin olsun bitsin atilla onları dier konuşanlara soledim yani burda sohbet eden atilla onu burdaki dier konuşmacılara yazdım yani sucuklukahve falan gibi bide okulda ben ilginecegim derken blackone girmicekmi yani...