SFKY kullanıcısının son içeriği

1. SFKY

Aklıma geldi forum bi uğrayayım dedim forum çok değişmiş, şifrem bile hayla ilk günkü gibi...

Aklıma geldi forum bi uğrayayım dedim forum çok değişmiş, şifrem bile hayla ilk günkü gibi aklımda kalmış :)
  2. SFKY

Minecraft benim için ölmüştü geri dönüşüm de yok zaten, benim ne yaptığımı merak edenler için...

Minecraft benim için ölmüştü geri dönüşüm de yok zaten, benim ne yaptığımı merak edenler için Metin2'de marmara serverında oynuyorum :)
  3. SFKY

Arkadaşlar minecraft bırakalı çok oldu lütfen oyunla alakalı mesaj atmayınız, bu son girişim.

Arkadaşlar minecraft bırakalı çok oldu lütfen oyunla alakalı mesaj atmayınız, bu son girişim.
  4. SFKY

Lütfen Yardım Edin - Eclipse

Ama çok şey yazmışsınız kütüphanen spigot ise; oyuncu.getWorld().spigot().playEffect(...); // particle effect yapmak için bunu kullanabilirsin.
  5. SFKY

Merhaba Plugin Yazabilen Girebilirmi?

O kadar adamsınız, adamın dediğini yapamadınız mı :D ayrıca displayname ile bitmiyor bu iş. Skype üzerinden satış yapıyorum, problem ?
  6. SFKY

Basit tuzak plugini

Tuzak pl bana lazım değil ki arkadaş için yazdım herhangi bir blok ile olacağı için emerald_block yapmıştm
  7. SFKY

Merhaba Plugin Yazabilen Girebilirmi?

Dediğiniz pl zamanında yaptıydım fakat ufak bir ücret karşılığı ile plugini veriyorum.
  8. SFKY

Basit tuzak plugini

Êmre bana mı gönderme yaptın :D
  9. SFKY

10. SFKY

Basit tuzak plugini

Yerleştirilmiş bloğun itemmeta kontrol edemezsin sadece bloğun kendi adını kontrol edersin. aşağıda ki kod bak; @EventHandler(priority = EventPriority.NORMAL) private void oyuncuBlokKiracaginda(final BlockBreakEvent mevzu) { if...
  11. SFKY

Basit tuzak plugini

Şanslı günündesin üşenmedim yazdım; Sohbet penceresine "Tuzak" yaz, ve tuzak bloğunu al. package paket; import java.util.Random; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.Location; import org.bukkit.Material; import org.bukkit.entity.Player; import org.bukkit.entity.TNTPrimed; import...
  12. SFKY

Eclipse Plugin Yazma Sorunu

event varsa, onEnable kaydını yaptır ? plugin.yml dosyası doğru olduğundan emin ol
  13. SFKY

[DESTEK] ActionBar Yapımı... | 1.8

private void sendActionBar(Player player, String message) { IChatBaseComponent iChatBaseComponent = ChatSerializer.a("{\"text\": \"\"}").a(message); PacketPlayOutChat packet = new PacketPlayOutChat(iChatBaseComponent, (byte) 2); ((CraftPlayer)...
  14. SFKY

Random Disguise (Konu Kilit !)

Dediğin eklentiyi birisine ücretli olarak yapmıştım sende ücret karşılığı alacaksan, bana mesaj atman yeterli.