Sercan Şenses kullanıcısının son içeriği

1. S

Plugin Nasıl Açılır Nasıl Kullanılır ? :/

Pluginlere ihtiyacım var pcde iyi kötü bi ev yapabilmek için saatlerimi harcıyorum yardım ederseniz çok sevinirim .
  2. S

Bukkit Server Kurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler .

Merhaba arkadaşlar dün bukkit server kurmak için uğraştım biçok sorun çıktı ve hepsini çözümledim bi şekilde kendi halimde biraz forumdanda destek aldım diyebiliriz :) Tabi bu sorunlar tek bende olucak değil sizinde başınıza gelebilir bu yüzden bu yardım konusunu açtım ... Hemen konuya girelim...
  3. S

Evim Ve Manzaraları :)

Bunu unutmuşum :)
  4. S

Minecraft Hatalar Ve Çözümleri

tentagop ya sağ altta açıktır görmüyosundur ya da uyumluluk ayarlarını yapman gerekir oda olmadı pc eskidir ..
  5. S

Bukkit Server Start.bat Warning Hatası :(

teşekkürler demir döven ama sorun onunla alakalı değilmiş donduran ateş evet haklısın remle alakalıymış benim ram 2048 ama server ayar txt dosyasında 256 yazıyodu ben onu 1024 yaptım sorun düzeldi :)
  6. S

Minecraft Hatalar Ve Çözümleri

5. hata bende oluyodu deniyorum çok teşekkürler ...
  7. S

Bukkit Server Start.bat Warning Hatası :(

WARNİNG : cant keep up ! Did the system time change, or is the server overloaded ? Arkadaşlar bukkit server'ı kurmak için çok uğraştım kurdum ama 2. hata olarak bunu verdi birincisindeki hata ıp'min bi yerde çalıştığını ve o ıp ile server açamayacağımdı hamachiyi kaldırıp tekrar yükledim yeni...
  8. S

Hamachi Server'ımda Belli Yerlerin Kırılmaması Için Ne Yapmalıyım ?

Of ya start.bat çalıştırdığımda "WARNİNG failed to bind port" hatası veriyo nedir bu ?
  9. S

Arkadaşlar bazı sıkıntılar var 1.si anlatım videosu biraz eski tarihli sanırım şu an o sitede o anlatıcının kopyaladığı kod yok . 2.si bukkit forumunda bulunan server java dosyası 1.4.7 sürümünü son sürüm sanıyo ben 1.5.2 kullanıyorum . Kodu bulamadım ama 1.5.2 server java dosyasını indirdim ...
  10. S

yardımlarınız için teşekkürler uygulamaya başladım :)
  11. S

Yardım Edilir

Multiplayerde kendi serverimde belli yerlerin kırılmamasını nasıl sağlarım ?
  12. S

Merhaba arkadaşlar minecraft'ı pek çözmüş değilim ama hamachi server kurmayı başardım ve server'ımda belli bölgelerin kırılmamasını istiyorum spawn noktası ve çevresi, kendi yapılarım örneğin ... Ne yapmalıyım ?