sencerbey kullanıcısının son içeriği

1. S

you are not permitted to interact with hatası

şu kısma ne getireceğim ve şu işaret olmuyor :S yardım edin lütfen <permission>aldığım hata :s
  2. S

nasıl yazacağım söylermisiniz konsolden nasıl yazacağım ve siz böyle demişsiniz /pex group Default add <permission> ile şu permi ekleyin: modifyworld.*
  3. S

Teamwimer ile yardım edebilirmisiniz
  4. S

Lütfen yardım edin oyuncular yerleri falan her tarafı kıramıyor ve bu hata alıyorlar:: you are not permitted to interact with hatası
  5. S

Online Olunca para alma Plugini ?

Merhaba Arkadaşlar belki bilirsiniz, bağzı serverlar da online olunca para alıyorsunuz yani şöyle açıklayayım, ben diyelim bir serverdayım, 5 dk geçince fazladan para alıyorum. Şöyle diyiyor: fazladan online olduğunuz için 50 money verildi diyor o plugini bilen var mıdır ?
  6. S

Skyblock Plugini Ve Mapı Bilen Var Mı?

Skyblock Plugini Ve Mapı bilen var mı? Ben skyblocku çok seviyorum, sevmeme rağmen bir türlü skyblock pluginini ve mapını bulamıyorum bana yardım eder misiniz? bukkit li kurcam portlu kuracam
  7. S

Sykblock Plugini Lazım, Lütfen Yardım Edin

bilmiyordum k.b yınGüncell
  8. S

Sykblock Plugini Lazım, Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar ben skyblock ku çok seviyorum ama bende server lar gibi ./is yazınca adaya gidiyor /is leave yazınca çıkıyor bunun gibi plugin paketi istiyorum lütfen yardım edin. ayriyeten spawn ve birçok plugin paketi lazım lütfen yardım edin
  9. S

Bana Skyblock Türkçe Plugini Lazım 1.5.2 Bulana Yada Yapana 10tl

Merhaba beyler; Ben skyblock çok seviyorum. Beyler ben portlu skyblock paketi arıyorum bulmama yardım edin. 8gb ram var bende 50 kişilik aççcam portlu tabii :D ama ben skyblock açcam lütfen bana yardım edin, yada Teamwimer ile yapabilirmisiniz ? +map da olcak karşılığında hemen 5 tl avea...
  10. S

1.5.1 Skyblock Mob Spawner [lütfen Yardim !! ]

Ya ben yapamıyorum, video atacak olan varmı ?