saqo3428 kullanıcısının son içeriği

1. S

Caoscraft.minecraft.to 426 Gün Var 7/24 VDS Minecraft

caoscraft.minecraft.toServer'ımızın 426 Günü Vardır. İşte Vip Bilgileri VIP : 10 TL /repair VIPMadde 200 K Oyun Parası 200 EXP P6 Set Ve Daha Fazlası MegaVIP : 20 TL /repair VIPMadde 500 K Oyun Parası 500 EXP P8 Set Ve Daha Fazlası UltraVIP : 25 TL /repair VIPMadde 700 K Oyun...
  2. S

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

AhmethanFaT yine ban yedim
  3. S

Ban yedim spamdan acarmsn AhmethanFaT skype da ekliyim
  4. S

Beni white list eklermsn AhmethanFaT skype da ekliyim meslegim ztn vardi whitelist beni sildi otomatik
  5. S

CaptainCraft | VIP CEKILISI 12:10 BASLIYO | %100 SURVIVAL | 7/24 | 1.6.4 | [NITRADO]

Konu Güncel ! 2. Vip Çekilişi Olcak Ben DenemeRehberiniz Ahmethan Sorularınız ./msg AhmethanFaT Yoluyla Bana Iletebilirsiniz İyi Oyunlar Dileğimle .Kesinlikle Ama Kesinlikle Gelin Vip Olursunuz Ve Sizede p2 p4 set gelebilir Değerlendirin diyorum baskada birsey demiyorum Kos Kos !!!
  6. S

CaptainCraft | VIP CEKILISI 12:10 BASLIYO | %100 SURVIVAL | 7/24 | 1.6.4 | [NITRADO]

Çok Güzel Server Gerçekten Gelmenizi İsterim Orda Rehberim Soru Veya Sorunlarınızı ./msg AhmethanFaT yoluyla bana sorabilirsiniz Bana Gerçekten Yeni Basladim Süper Ama Süper Survival Server
  7. S

MinerTR Geri Döndü

Eskiden Bilenler Bilir Bilmeyenlere Söyliyeyim MinerTR Geri Döndü... Server Sürümü : 1.6.4 Etkinlikler Sık Ve Düzenlimi : Evet Düzenlidir Saatleri Belirlencek Ve Duyuru Olarak Sunulacaktır Server Ip'si : MinerTR.nitrado.net Ve Önceki Sw Gibi Bundada Oyuncular Repair Atabiliyorlar Repair all...