saliöf kullanıcısının son içeriği

1. saliöf

Lütfen Yardımcı Olun (Plugin Arıyorum) Lütfen Yardımcı Olun

on mine of lapis lazuli ore: chance of %1: give 1 diamond to player message "&b Lapis Kazarken Elmas Buldun" Bunu Kopyladım dediyin gibi yaptım olmadı
  2. saliöf

Aynnen BUnu Diyorum Bunu Naıl ypıyoruz Bu Adam Kazıyo Diyoki Lapis Ten Diamond BUldunuz Aynen Böyle
  3. saliöf

Merhaba Arkadaşlar İlk Önce Benim Sizden İstediyim Plugin Bi Serverde Görmüştüm Adam Lapis KAzıyor Diamond Ve Kendi Sunucu Parasını Veriyor Ve Yere Düşmüyor Bu Direk Envantere Geliyor Ve Bu Lapislerden Düşme % Var Galiba Tam Olarka bilmiyorum Lütfen Bu Plugin Paketini Söylermisiniz Sölerseniz...
  4. saliöf

ForVendetta V0.8 | 1.7 - 1.8 | Gelişmiş Türkçe Faction Eklenti Paketi | KemaL895

Kardeş Sunucudaki Tüm Komutları Yazarmısın Server le ilgili
  5. saliöf

Rehber | İnternetten Kayıt | MySQL | Domain | Web Hosting | PHP | Örnek Web Site

Ataberk Bana Yardımcı Olurmusun Ben Yapamadımda Skype: dogu.2003 Olmadı TeamWiwer Adlı Programla Yardım Edermisin Çok Acil Ltfn
  6. saliöf

Merhaba Beyler Konuyu Açıkça Açılıyım Elimde Sunucu Var Ve HUB SW Açıcam Sunucu İlk Önce Küçükten Sonra 200-1000 Kişi Olucak HUB Sunucu Dan Anlayan İletişime Geçsin Ücretsiz Anaşıcaklar Gelsin ----------------------------------------------------------- Skype: dogu.2003 +Kar %50 Si Onun Olur Yani...
  7. saliöf

Merhaba Beyler Konuyu Açıkça Açılıyım Elimde Sunucu Var Ve HUB SW Açıcam Sunucu İlk Önce Küçükten Sonra 200-1000 Kişi Olucak HUB Sunucu Dan Anlayan İletişime Geçsin Ücretsiz Anaşıcaklar Gelsin ----------------------------------------------------------- Skype: dogu.2003 +Kar %50 Si Onun Olur Yani...
  8. saliöf

Merhaba Beyler Konuyu Açıkça Açılıyım Elimde Sunucu Var Ve HUB SW Açıcam Sunucu İlk Önce Küçükten Sonra 200-1000 Kişi Olucak HUB Sunucu Dan Anlayan İletişime Geçsin Ücretsiz Anaşıcaklar Gelsin ----------------------------------------------------------- Skype: dogu.2003 +Kar %50 Si Onun Olur...