salih3844 kullanıcısının son içeriği

1. S

Premium Hesabıma Giremiyorum Lütfen yardım

Merhaba arkadaşlar ben premium hesabıma giremiyorum ama skinim yüklü bu olay 2 gün önce oluştu ondan önce girebiliyodum.Minecfatın sitesinde normal üyelik gösteriliyor ancak yeniden kodu girince Reedem kod kullanılmış diyor.e postamı onaylattım güvenlik sorularını yaptım ama olmuyor hala normal...
  2. S

Factions-Survival Games-Skyblock Plugin Paketi

tamam hocam geliştiririz :)
  3. S

Hocam çalışıyordu vallahi
  4. S

Merhaba Arkadaşlar Ben JokerBoy ıı sanırım tanınmıyorum :) Bugün Plugin Paketleri İle karşınızdayım 1.Si Faction Tamamen Bana Ait Bilişim İçin yapmıştım fakat yamuk yaptılar ve atıldım Bende boşta durmasın paylaşayım dedim :) Bu Factions (Hepsi Ayarlıdır) http://prntscr.com/1mpp6i Kusura...
  5. S

Bu Nedir ?? Yardım..h

hımm ilginç ya
  6. S

Bu Nedir ?? Yardım..h

Arkadaşlar Bu Nedir ya beyaz ve küp şeklinde bir spawner mapda o kadar çok maden varki ben bunu maden üreten bir spawner olarak düşünüyorum Fakat adı ne ? nasıl oluştu? böyle bir şey minecraft ta varmı ? ilk kez görüyorum ve merak edip yardım istiyorum serverimde herkes zengin oldu :P Bu...
  7. S

Video Çekecek Ortak Aranıyor

Arkadaşlar Youtubede Channelim Var Çoktandır Minecraft Videoları Çekmeyi Düşünüyordum Fakat Eksiklerim Vardı Eksiklerimi Tamamladım Aradığım Kişi Hamachili Hamachisiz Bir sw Kurucak Biz ona Gireceğiz Oynayacağız Skypesi Olacak Mikrofonu İyi Olacak Videoda Çok Öne Geçmeye Çalışmayacak...
  8. S

Minecraft Skydaz'dan Mod Yükleme

Arkadaşlar Video ÇektiM Bu Hatanın brezilyaca videosunu izledim ve sadece adamın yaptıklarını izledim ve çözdüm yarın bu hatanın çözümünün videosunuda Atacağım :)