root kullanıcısının son içeriği

1. root

Batıhost-Nitrado Hakkında Aklımda Kalan Sorular

MCPro ile Nitrado aynı seviyededir. Hatta MCPronun fazla müşterisi olmasından dolayı sunucu kalitesinin kötü olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bunun yanında Nitradoda 20 ping alırken MCPro'ya taşıdığınızda 100 ping civarı alırsınız. Yani bu dediğiniz mümkün olan bir şey olmamakla birlikte...
  2. root

82 kişilik aldığınızda RAM'de ona göre artacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum. :)
  3. root

İkisindede Nitradodan bahsediyorsanız, herhangi bir fark olmayacaktır. Çünkü RAM dışında diğer kaynaklar zaten sabit ve sınırsızdır. Bu nedenle ucuz olanı almanız daha iyi olur çünkü iki türlüde aynı ;)
  4. root

Nitrado cloud teknolojisini kullanmaktadır. Buda batıhosttan alacağınız VPS'ten daha kaliteli anlamına geliyor. Batıhost'un Minecraft sunucusu diye sattığı şey VPS'dir. Nitrado Cloud teknolojisi kullanmaktadır. İkisinin arasındaki farkı Google'dan öğrenebilirsiniz merak edeniniz varsa. Ayrıca...
  5. root

MinecraftAdmin - Duyuru Skripti

Düzeltilmiştir, ilginiz için teşekkürler. :)
  6. root

MinecraftAdmin - Davetiye Sistemi (Whitelistli Sunucular İçin)

Bir arkadaşımızın isteği üzerine ücretsiz olarak kendisine bu skripti hazırlamıştık. Referans amacı ile forumda paylaşma gereği duyduk. Eğer sizde bu skriptimizi beğendiyseniz ve sizinde sunucunuza özel skriptlere ihtiyacınız varsa tanıtım konumuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz...
  7. root

MinecraftAdmin - Rapor/Şikayet Skripti

Bir arkadaşımızın isteği üzerine kendisi için ücretsiz olarak bu skripti hazırlamıştık. Referans amacı ile forumda paylaşmaya karar verdik. Eğer sizde bu skriptimizi beğendiyseniz ve sunucunuz için özel skriptlere ihtiyacınız varsa tanıtım konumuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz...
  8. root

O şekildede yapabilirsiniz fakat direkt olarak {@prefix} kısmını kaldırırsanız daha iyi olur aksi halde fazladan boşluk olacaktır duyurularınızın önünde. broadcast "{@prefix} %{_duyuru}%" > broadcast "%{_duyuru}%"
  9. root

[İstek] Şifreli OP Skripti

Ufak bir hata düzeltildi. Yeniden yükleyebilirsiniz. ;)
  10. root

MinecraftAdmin - Şifreli OP Skripti

Düzeltilmiştir. Dikkatiniz için teşekkürler. :)
  11. root

MinecraftAdmin - Skript Veritabanı Sistemi Anlatımı

Bu konudaki arkadaşın isteği üzerine Skriptin veritabanı sistemini anlattık. Referans amacıyla konu açmaya karar verdik. Eğer sunucunuz için özel skriptlere ihtiyacınız varsa tanıtım konumuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. :) Öncelikle veritabanı bağlantısı için SQLibrary...
  12. root

Bu konudaki arkadaşın isteği üzerine Duyuru skripti hazırladık. Referans amacıyla konu açmaya karar verdik. Eğer sizde bu skriptimizi beğendiyseniz ve sunucunuz için özel skriptlere ihtiyacınız varsa tanıtım konumuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. :) options: prefix...
  13. root

MinecraftAdmin - Şifreli OP Skripti

Bu konudaki arkadaşın isteği üzerine Şifreli OP skripti hazırladık. Referans amacıyla konu açmaya karar verdik. Eğer sizde bu skriptimizi beğendiyseniz ve sunucunuz için özel skriptlere ihtiyacınız varsa tanıtım konumuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. :) on command "op": if...
  14. root

İstek Skript - Patates Yağmuru -

Bunu deneyebilirsiniz. /patates baslat komutu ile yağmuru başlatıp, /patates durdur komutu ile yağmuru durdurabilirsiniz. sure: 10 kısmından yağmurun süresini değiştirebilirsiniz. Bir hata ile karşılaşırsanız bize bildirmekten çekinmeyin. :) options: sure: 10 #Saniye command /patates...
  15. root

[İstek] Şifreli OP Skripti

Bunu deneyebilirsiniz. Herhangi bir hata alırsanız bildirmekten çekinmeyin. :) on command "op": if player has permission "op.ver": stop else: loop all players: if loop-player has permission "op.ver": send "<red>Uyarı: <light gray>%player% op...