roneyok619 kullanıcısının son içeriği

1. R

PoKeMoN.Nitrado.Net (Pixelmon Modlu Server)

sw kapalı olmasa kesin gelirdim :(
  2. R

(Hg.SpecialGamings.net) Kitli Hungergames Server (ArmadaGamings)Özleyenler İcin

ama adam yazmışki armadagamingsi özleyenler yazmış okuman yoksa lütfen öğren.
  3. R

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Sw çok güzel ama sadece Admini yusufu sevmiom admin olduğu günden beri beni hep dışlıo çok hava atıo
  4. R

\/DestCraft\/ | 4 GB Ram | Hammadde'de Demir | Arsalarda Fly | Boss Sistemi|

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
  5. R

PoKeMoN.Nitrado.Net (Pixelmon Modlu Server)

swye girdim ama spawnı fln hammadde yok eskidende oynuyordum sonra bıraktım tekrar girdiğimde farklı sw :(
  6. R

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Adınız : özgür Oyundaki Adınız : oCoMZz Yaşınız : 13 Skype : dariu135 Çekirdek kadronuzun kişi sayısı :4 Eklemek İstedikleriniz : Sloganımız:Bizim Gibilerle Kapışırsanız Ne olduğunuzu Siz düşünün ;)
  7. R

Anadolu Gaming Pixelmon Server

Konuyu lütfen kapatalım server kapalı
  8. R

Hg.nitrado.net HungerGames Server VİP SİSTEMİ YOK TÜM KİTLERİ SECEBİLME 1.7.2

keşke sw kapanmasa ben çok sevmiştim :(
  9. R

Faction//PvP//Silahlı//OİTC//TF2 [7/24 Online] {100 Kişilik} 2 Yıl Açık [İçeri Dal]

Arkadaşlar swye gitmeyin çok berbat önüne geleni banlıyor
  10. R

Son Butoncu Minecraft Premium Çekilişi [İçeri Gel]

Ad: özgür Soy Ad: altuntaş Yaş: 14 Minecraft ID: AntiPerfect Minecraft Ne Kadardır Oynuyosun: 7-8 aydır. Hiç MCSG Oynadınmı ?: 1 kez Hiç Premium'un Varmı ?: evet 1 tane Facebook'un Varmı Varsa Yaz: TC Özgür Altuntaş Twitter'ın Varmı Varsa Yaz: yok Skype[Şart]: dariu135
  11. R

Breeze Craft / Faction / PVP / Açık Arttırma / Takas / (BreezeCraft.nitrado.net)

Server çok kaliteli bir server gerçekten yetkilileri çok saygılı ve ilgili. Herkese tavsiye ederim.