RiskChrome kullanıcısının son içeriği

1. RiskChrome

NEDEN BÖYLE BAKARMISINIZ

Yok 2x De Degil Sorun Neyden Anlayamadım YA
  2. RiskChrome

NEDEN BÖYLE BAKARMISINIZ

Bakın Tekrar Anlatıyorum ismimin yani gruplara bakın [irondonor] yaziyor böle yazmamasi lazim yani tek Şöle [IronDONOR] : xReadyTeaounS 2tane IronDonor yazmasın istiyorum
  3. RiskChrome

NEDEN BÖYLE BAKARMISINIZ

Sunucumu Yaptım PVP Server Ama Diğer Yetkilerde Bi Sorun Yok Yani ADmin Felan Yaptımı 2 tane öle çıkmıyor [diamondvip]: Yetki verdigimiz / manuadd isim diamondvip böle yani Sorun diamondvip yazması
  4. RiskChrome

NEDEN BÖYLE BAKARMISINIZ

Neden Oldugunu Anlamadım Yardım Edermisiniz
  5. RiskChrome

Forumu Bırakıyorum

Eski Forum hesabım Ban Yedi Ondan Buna Geçtim ve LejenS'di RiskChrome Yaptım Kardeşim Ben Kendi Eklentilerimi Paketlerimi Yapıyorum Ama Burda Paylasmıyorum Yakında Eğer Bırakmasam Öle Bir Paket geliceki TheLegend'i Bile Geçicem Merak Etme
  6. RiskChrome

ShadowTR Kapandı!

Gerçektende Çok İyi Sunucu Yakında Bende HardCore Sunucu Açıcam [ Hammaddesiz ] 10 tane plugin en fazla :D
  7. RiskChrome

Yardımmmmm

Merhaba NiqhtRide Seninle Tanısmak Ve Senin Gibi Bir Adamı Grubuma Beklerim
  8. RiskChrome

Forumu Bırakıyorum

Merhaba Arkadaşlar Ben LejenS 2 Veya 3 Yıla Aşkın Süredir Burdayım Belki Biraz Ara Vermenin Vakti Geldi Hepinizi Seviyorum Hakkınız Varsa Helal Edin İnşallah Bir Gün Tekrar Görüsürüz
  9. RiskChrome

İstek Plugin

Tessekürler Saolun
  10. RiskChrome

Serverde Ani Çökme

hangi pluginler 1 hata bile yok panelden bakıyorum ama
  11. RiskChrome

Serverde Ani Çökme

Merhaba Arkdaşlar Ben theLegendin Plugin Paketini Kullanıyorum Sunucumda Ani Çökmeler Yaşanıyor Bana Başka Paket Çökmeyen Hatasız Güncel Lzım Kendi Paketim War Ama İstemiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim
  12. RiskChrome

İstek Plugin

Merhaba Arkadaşlar Ben LejenS Sunucumda Faction-Emek Yan Sunucu Olarak Survival Yapıcam Ama Bana Faction Engelliyecek Plugin Lazım İsmini Unuttum Veririseniz Sevinirim