RiLeR kullanıcısının son içeriği

1. R

MaxiS Craft Yardımcı Lazım !!

BANA SKYPE DEN ULAŞABİLİRSİNİZ SKYPE :kayahan2014 (Minecraft resmi var )
  2. R

KraL CrafT İlgili Admin Ucuz Market Ve birçok Şey.

Kurucular : Emir Ve Kayahan İLGİLİ KURUCULAR YARDIM EDERLER VE BU SERVER SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ HİÇBİR SKYBLOCKA BENZEMEZ ÇOK EĞLENCELİDİR EĞLENCE İÇİN TASARLANMIŞTIR.ADMİNLERDEN YARDIM İSTEYEBİLİRSİNİZ BAN YEMESSİNİZ. Sunucuda: 1-Mobarena 2-Arena 3-Bütün itemleri bulabileceğiniz market 4-Nether...
  3. R

KraL CrafT İlgili Adminler Ucuz Market Daha Birçok Şey. 85.100.169.246

Kurucular : Emir Ve Kayahan İLGİLİ KURUCULAR YARDIM EDERLER VE BU SERVER SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ HİÇBİR SKYBLOCKA BENZEMEZ ÇOK EĞLENCELİDİR EĞLENCE İÇİN TASARLANMIŞTIR. sunucumuz 7/24 değildir ama hamachisizidir kurucumuz sabah 9 dan gece 11 e kadar sv yi açık tutar . Sunucuda: 1-Mobarena 2-Arena...
  4. R

Event Var Gelin KraL CrafT Skyblock Sunucu 85.100.169.246

Kurucular : Emir Ve Kayahan sunucumuz 7/24 değildir ama hamachisizidir kurucumuz sabah 9 dan gece 11 e kadar sv yi açık tutar . Sunucuda: 1-Mobarena 2-Arena 3-Bütün itemleri bulabileceğiniz market 4-Nether vardır. Sunucumuz 20 kişi kapasitelidir sv mizi tercih ederseniz bizi çok mutlu edersiniz...
  5. R

Event Var Gelin KraL CrafT Skyblock Sunucu 85.100.169.246

Kurucular : Emir Ve Kayahan sunucumuz 7/24 değildir ama hamachisizidir kurucumuz sabah 9 dan gece 11 e kadar sv yi açık tutar . Sunucuda: 1-Mobarena 2-Arena 3-Bütün itemleri bulabileceğiniz market 4-Nether vardır. Sunucumuz 20 kişi kapasitelidir sv mizi tercih ederseniz bizi çok mutlu edersiniz...
  6. R

KraL CrafT Skyblock Sunucusu İlgili Kurucu 85.100.169.246

Kurucular : Emir Ve Kayahan Sunucuda: 1-Mobarena 2-Arena 3-Bütün itemleri bulabileceğiniz market 4-Nether vardır. Sunucumuz 20 kişi kapasitelidir sv mizi tercih ederseniz bizi çok mutlu edersiniz. Server Ip: 85.100.169.246 Lobi Mobarena Market 1 Market 2 Lapis (Para kazanmak için)
  7. R

KraL CrafT Skyblock Sunucu 1.7.10 Kurucular 85.100.169.246

8. R

[Yardım] Market Sk

bunları nereye yazıcaz
  9. R

Bana Skyblock Hakkında biri yardım edebilir mi ?

Param olduğu halde yeterli paran yok diyor bu sorunu nasıl halledebilirim ?
  10. R

KraL CrafT Syblock Sunucu Yeni Açıldı Gelin 85.100.169.246

Şimdi girmeyi deneyinSorun çözülmüştür girebilirsiniz .
  11. R

Bir Hatamı var ?tmm düzeltiyorum
  12. R

13. R

Eski konu !

sunucu kapalı diyo
  14. R

Abi özür dilerim yanlışlıkla yaptım öle bi sunucu yok zaten banımı kaldır lütfen ?

Abi özür dilerim yanlışlıkla yaptım öle bi sunucu yok zaten banımı kaldır lütfen ?
  15. R

Abi oyundaki adım Kayahan reklamcı sanıp banladırlar banımı kaldırır mısın ? Özür Dilerim öle bi...

Abi oyundaki adım Kayahan reklamcı sanıp banladırlar banımı kaldırır mısın ? Özür Dilerim öle bi ip yok zaten kaldır lütfen 1 haftadır sv ye giriyorum zaten orda o kadar skyblock çarı dizdim lütfen