|Rick Grimes| kullanıcısının son içeriği

1. R

Steam'de Alınabilecek Oyunlar

Selam ben steam'den oyun almak istiyorum ama bulamıyorum sizin önereceğiniz oyunlar varsa yazabilir misiniz? Şu anda Steam'de $32.10 var paketlerden veya oyunlardan söyler misiniz? Bende olan oyunlar şöyle: -Bully: Scholarship Edition -CS:GO -CS: Source -Garry's Mod -Left 4 Dead 1-2(Birlikte)...
  2. R

Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

tamam çok teşekkür ederim ilk başta olmadı sonra chestshop u falan güncelledim oldu
  3. R

(Sorun Çözüldü)

Ya ben server kuracam ama chest olmadan bir türlü market yapamıyorum lütfen nasıl olduğunu söyleyin video falan atın yazın bir şey yapın market yapamıyorum lütfen yardım gerekli plugin varsa söyleyin...
  4. R

Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

ya chestsiz market nasıl yapılıyor plugini falan varsa yazabilir misiniz? hiç bilmiyorum da şimdiden teşekkürler
  5. R

%0LAG YALAN SOYLEEMIYORUZ 32GB RAM VAR %0 LAG

Alım var mı?
  6. R

BOM!

s sanırım matematiğin 0. çünkü 1108 den sonra 1109 ve ondan sonra da 1110 gelir salak olan sensin
  7. R

BOM!

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBOM
  8. R

Hamachi yardımı!

Ya beyler bende ki hamachi böyle bir hata veriyor. Tekrar yükle demeyin çok yükledim.
  9. R

Gir Önemli Buildir

minecraftı betasından beri oynuyorsun ama 20 şubat 2013 de forum.minecrafttürk.com'a girmişsin ne iş?
  10. R

Gir Önemli Buildir

konu yanlış yerde Sunucu Yetkili Alımları bölümüne yazarsan gönüllü çok olur :D
  11. R

Ben 10 Heykeli yaptım Tarzı değil Ama olsun :D

bu ne la tek kelime BERBAT
  12. R

Es10 GameClup Chypie06 Modern Ev

bence de planetminecraft ta vardı belli zaten fotolardan bende o zaman notch tapınağını koyum arkadaş çekti diyeyim
  13. R

İstek skin (Timjab/ | Rick Grimes |)

çok saol :D
  14. R

Minecraft Crafting'ler

Arkadaşlar forumda bazı arkadaşlarımız crafting yapımında bilmediği şeyler oluyor bende paylaşayım dedim: http://www.minecraft-crafting.net/ burada tüm craftingler mevcuttur.