Rejan kullanıcısının son içeriği

1. Rejan

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Servere alım için Rpg yapabilmek şartmı yoksa profesyonel bir mmorpg oyuncusu olmak yeterlimi
  2. Rejan

[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Hatalarımızı Söleseydinizde reddedilince düzeltseydikIgni ve Lux nedir? Artimondes kimdir? Bu kişiyi tanımıyoruz İhni lux hikayede veya herhangi bir yerde belirtilmemiş nasıl bilmemizi bekliyorsunuz yada benmi göremedim
  3. Rejan

[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Genel Bilgiler İsmi:Gravn Takma Adı:yok Cinsiyeti:Erkek Irkı:insan Doğum Tarihi:180 Ölüm Tarihi:yok Unvanları:yok Aile Bilgileri Mensubu Olduğu Aile: (Mensubu olmayı tercih ettiğiniz ailenin adını yazın, yazdığınız aileye mensup olmanız garantisi yoktur. [Aileler]) Anne ve Babası:Bilinmiyor...
  4. Rejan

EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

Eski serveri yeniden açmıssın ben server 1'ncisi olan Rejan +9 mavi ruh baltasına sahiptim son seviye zırhlar servere geri geldiğimde itemlerim geri devredilecekmi Çünkü ben o servere çok fazla emek verdim sabah akşam Oyuna girip kasmıştım ve 2 3 tane bug bildirmiştim arenayı değiştirmediysen o...
  5. Rejan

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Wasdefg Biz geberir gideriz helvamızı yerken bunlar 3 boyutlu BlazerdOnline'ı açarlar :(
  6. Rejan

Abonesi çok olan çocuğun dramı :(

Kim varmıs bak burda
  7. Rejan

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Blackone Hubmu dedın Server Hubmu Yanı bolumleremı ayrıldı Yaratık kesmek ıcn felan portaldan gecıp baska World emı ısnlanıcaz Eger böyle olacaksa Gerçektende Çok uzdun Ben eskı sunucu gıbı olmasını ıstıyorum Bıryere gıderken yurumek 2 3 dakka geçırmek Çunku mesela Ben Boss kesıyorum oldum...
  8. Rejan

Blackone bazen görüyorum serveri açıkken white liste ekledi bari en azından göreyim bug bulmada efsaneyim zzaten geçen serverde ay taşlarını buga sokmuştum üst üste ay taşları spawn olmuştu ve ay taşı olacak mi bu seferde
  9. Rejan

[İstek]Mypet Editleyip atabilecek varmı .

Benden soz ediyorsaniz makrodan ban atmisti
  10. Rejan

[İstek]Mypet Editleyip atabilecek varmı .

<indevi unutun o serverden bır halt olmaz onun serveri bebelerle dolu sCHAFER Çok çalışkan biri o sana yardım edecektır metin2 temalı sserverınde cok ıyı plugin yapmıstı onla bır konus
  11. Rejan

Server 5.5 hafta gecikti blackone artık aç ne olursun