RebelliousBoy kullanıcısının son içeriği

1. RebelliousBoy

[1.7.2] Nitrado Türkiye Resmi Factions Sunucusu [Aktif!]

Güzel sunucu elinize sağlık
  2. RebelliousBoy

Öldüm yürüyom

İlginç ilk defa gördüm
  3. RebelliousBoy

๑۩۞۩๑-Minecraft Hexxit Launcher 1.7.2 Yeni -๑۩۞۩๑

1- Rar dosyasını şifreli taratmışsın bu yanlış sonuçlar verir 2- Technic Launcher ile açılır senin verdiğin dosya basit bir exe dosyası 3- Dosyanın uzantısı zaten exe ama dosyanın adı da "Minecraft Hexxit.exe" 4- İconlar uyuşmuyor 5- 808 Kb olamaz 6- Gerçek Vt sonucu: http://tinyurl.com/q2a62rp
  4. RebelliousBoy

FieryCraft Lite (1.7.X)

ResourcePack Workbench ile birleştirdim hazır değil yani Fakat görünümler hazırdı sadece toplama bir kaynak paketi oluşturdum acemiyim çünkü :D
  5. RebelliousBoy

FieryCraft Lite (1.7.X)

Merhaba arkadaşlar ben bazı kaynak paketlerini birleştirdim (yapabildiğim kadarıyla) ve sizlere bu kaynak paketini tanıtmak istiyorum. İlk denememdir hatalarımı ve daha iyi olabilecek şeyleri bana söylerseniz sevinirim. Resimler: Dosya.tc : http://tinyurl.com/mjrzvol VirusTotal...
  6. RebelliousBoy

☆.::. Play.FieryCraft.Com .::.☆ Faction/HungerGames/Survival/SkyBlock/KitPvP/Creative

Hub olması daha iyi oldu sanki factiondan
  7. RebelliousBoy

|| Faction/PvP || YakamozCraft.Nitrado.Net || 1.7.X || Faction|| PvP || By Edition Miracle_ ||

Ben başka sunuculara girip reklam yapmaya karşıyım isterse en iyi isterse en kötü sunucu olsun bugün skyblock oynarken "Fieryduyuru" adında birinin girdiğini fark ettim daha sonra tahmin ettiğim gibi arkadaş reklamını attı inanmassınız diye ekran görüntüsünü aldım. Reklam yapan arkadaş ve ona...
  8. RebelliousBoy

Legend Online [250 kişi]#[0 Lag]#[Boss]#[+15 item basabilme]#[7/24]

Lapis koymasanız iyi olurdu ama koydun bari yenilenenini yapsaydın daha iyi olurdu sunucu geliştirilebilir diye düşünüyorum
  9. RebelliousBoy

minecraftta gardiyan nasıl konulur ?

Citizens plugini ile NPC yaratabiliyorsun diye biliyorum ona komutlar yazarak gardiyan gibi yapabilirsin
  10. RebelliousBoy

Shaders & OptiFine 1.7.2 Kurulum

Konuşma penceresindeki yazılar ve shaders bölümünün içindeki yazılar vb.
  11. RebelliousBoy

Basbaya yazılar tam olarak görünmüyor sıkıntılı yani
  12. RebelliousBoy

Dediklerini uyguladım ve çalıştı fakat yazılar kaymış olarak görünüyor (sanırım optifine yüzünden) bunun çözümü var mı acaba ?
  13. RebelliousBoy

++ / PrisonCraft.nitrado.net / Faction / PvP / Mini Games / 7-24 Online Adminler / +50 Online / ++

Güzel gibi görünüyor bakıp görecez artık