RealMakarna kullanıcısının son içeriği

1. RealMakarna

istanbulcraft [HER TURLU ALIM] KONUYA BAK.

Ad = Alihan Soy AD = Adiloğlu Yaş =14 Minecraft Bilgisi =çıktığından beri oynuyorum biraz ara vermiştim geri döndüm Plugin Bilgisi = pek hatırlamıyorum ama gördüğümü anında öğrenirim :D eskiden baya bilgim vardı Neden Ben = minecraftta tecrübem var çıktığındna beri oynuyorum Kaç Kere Yetkili...
  2. RealMakarna

[ÇÖZÜLDÜ]İnitializing GAME acil yardım lütfen!

pardon ama nasıl ekliyoruz direk ÇÖZÜLDÜ mı yazacağım konu başlığı değiştirmeye tıklayıp
  3. RealMakarna

beta yüklediğim için oldu herhalde eski sürüme geçtim şu anda oynuyorum ama yinede yardımınız için teşekkürlerkonuyu kapatamıyorum herhalde adminim konu kilit lütfen
  4. RealMakarna

Arkadaşlar crash reportum bu artık bi çözüm bulmak istiyorum ne zamandır oynuyordum sonra ekran kartım amd en son beta sürümüne güncelledim 13.10 beta mı ne sonra fullu çıktı onuda güncelledim belki beta olduğu için olmamış diye düşündüm hala giremiyorum report : ---- Minecraft Crash Report...
  5. RealMakarna

GetCraft Linke Tıklarmısınızz lütfen oyun alacağım

link bloke edilmistir. tıklarmısınız her tıklayış 1 puan oyun alıcağım 3 puan var şimdilik
  6. RealMakarna

Can't reach server acil bakabilirmisiniz!

Arkadaşlar NosTaleCraft Serverim için en önemli plugini sonunda buldum ama hamachisiz yapmak için port açdım yani açmaya çalıştım artık hamachi üzerinden servere girilmiyo kendi ip adresimdenmi yani modemin ip adresindenmi girecekler oyuncular ben giriyorum hamachi ipimle ama başkaları girince...
  7. RealMakarna

Rehber Admin Moderator Arıyan İçeri!!!!!

Hemen Konuya Gireyim 3 Sunucuda Admin Oldum 2 Rehber 3 Kurucu 1 Moderator 2 Builder Builder ile reklamcı olmam ama diğerlerinde iyiyimdir skype ekleyin [email protected] yazın çıkar
  8. RealMakarna

United Craft Reklamci & Rehber araniyor

Rehber Ad: Alihan Soyad: Adiloğlu Nick: Remmi Yaş: 14 Bilgin? % ? : %90 oyundaki herşeyi biliyorum nerdeyse Skype: [email protected] yaz çıkar
  9. RealMakarna

PixelGaming ALIMLAR BAŞLADI ! KAÇIRMA HUB SERVER

Vip Çekilişi İçin Nickim : Remmi
  10. RealMakarna

Assassin's Creed III Çalışırmı?

yeni laptop aldım assassin's creed brotherhood çalışıyor şimdi assassin's creed 3 almaya gideceğim ama sistem gereksinimleri yetermi bilmiyorum bir yazayım : İşlemci : AMD A4-4300M APU with Radeon(tm) HD Graphics 2.50 Ghz Yüklü Bellek (RAM) : 4,00 GB (Kullanılabilir Miktar: 3,47 ) Sistem Türü ...
  11. RealMakarna

You Shall Not Pass

Evet Arkadaşlar Başlıkta da Gördüğünüz Gibi Bu Sorunu Nasıl Çözeceğim Googleye Faceye Ve Youtubeye Bu Hata Yüzünden Giremiyorum Buda Resmi : bunu Google.com yazınca yapıyor Google.com.tr yazınca Your Computer Locked fln diyo
  12. RealMakarna

Acil Sorunum Vaarr

ya yeni kullanıcı açdım ama eskiyi silerken dosyaları koru dedim yine olmadı googleye giremiyorum dosyaları koru demiyicekmiydimofff yaa illa pc ye format atmam gerek off babam öldürcek benii
  13. RealMakarna

Acil Sorunum Vaarr

arkadaşlar az önce bilgisayarıma minecraft account generator diye bir şey indirdim Your Pc Locked fln dedi virüstür deyip pc yi yeniden başlattım şimdi ise google facebook gibi sitelere giremiyorum bu sizdedemi girilmiyor yoksa virüs yüzündenmi oldu bana offf :( googleye giriince You Shall Not...
  14. RealMakarna

[İstek]ne Olur Dalın İçeri

nasıl kuruluyo normal jarı direk atıp sw yi açıcam dimi
  15. RealMakarna

[İstek]ne Olur Dalın İçeri

İtemlere nasıl fazladan ench veririm yani böyle bir kazmaya nasıl verimlilik 50 ile servet 50 verebilirim ???