Rapture kullanıcısının son içeriği

1. Rapture

[SURVIVAL AKTIF!] play.yggdrasillnw.com | Emek SkyBlock & Survival | Madencilik, Çiftçi, Minyonlar, Özel Yetenekler, Kanlı Ay, Meteor & Dahası!

10.09.2023 22:40 Güncelleme Notları ÇakmaLobi ve Lobi eklendi. Survival eklendi. Survival'a özel sistemler eklendi. Görüntüler tamamen yenilendi ve kalitesi artırıldı. Survival için yetkili alımlarına başlandı. SkyBlock için yeni şemalar ve spawn geliştiriliyor. Bir kaç haftaya...
  2. Rapture

[SURVIVAL AKTIF!] play.yggdrasillnw.com | Emek SkyBlock & Survival | Madencilik, Çiftçi, Minyonlar, Özel Yetenekler, Kanlı Ay, Meteor & Dahası!

Paket webden alınıp düzenlendi/geliştiriliyor. Konu tasarımını da kendim yaptım, basit bir tasarım. Sunucu büyüyünce daha da güzelini yapacağım. Teşekkürler.
  3. Rapture

Merhabalar! Sizlere yeni sunucumuzun açıldığını duyurmak istiyorum. Hazır bir plugin paketi kullandık ve geliştirmeye çalışıyoruz. Şu anda bazı özellikler ekledik, eklemeye devam edeceğiz. Sunucuyu geliştireceğiz. Öncelikle Hub sunucu kurmak istiyorduk lakin elimizdeki imkanlar sadece...