Rapizona kullanıcısının son içeriği

1. Rapizona

> HUBTÜRK < / FACTİON - OP-PVP - CREATİVE - SKYBLOCK - AVATAR - HUNGERGAMES - SKYWARS /İp konuda.

Beyler o SS teki kişi ben değilim eski bir server yetkilimiz yaptığı hatadan dolayı atıldı sonra hesabıma girme sonucu millete küfür etmesiyle SS alındı. Yalan söylemiyorum kimseyi inandıracak değilim açıklarımızı bulmaya çalışıyorsanız devam edin belki çekemediğinizden dolayı böyle...
  2. Rapizona

> HUBTÜRK < / FACTİON - OP-PVP - CREATİVE - SKYBLOCK - AVATAR - HUNGERGAMES - SKYWARS /İp konuda.

Sizin gibi serveri çekemeyip böyle buralardan serveri kötüleyen İnsanlar ölmedi mi ?Koçum benim o SS teki kişi ben değilim eski bir yetkilimiz yaptı onu hackleyip.Avatar eklenmiştir. İyi oyunlar
  3. Rapizona

Bakımdan çıktık. Server Online iyi bir Builder aranıyor.
  4. Rapizona

Hub serverimde OP yetkisi olan tüm groupları ve OP olan bir kişiyi serverden atıyor konuya girin

OP olan kişileri Proxy hatası verip atıyor yardımcı olurmusunuz ?
  5. Rapizona

Play.Hubturk.com 1.7.x Sürümler girebilir. - Faction - Skyblock - Hungergames - Creative - Op...

Play.Hubturk.com 1.7.x Sürümler girebilir. - Faction - Skyblock - Hungergames - Creative - Op Pvp herkes davetlidir. İyi forumlar.
  6. Rapizona

İlla bana 10 tane server aldırtacaksın demi :D Pazar Günü : Tüm serverlerde Vip çekilişi olacaktır ( Faction - Skyblock - Op Pvp) Faction Saat 14:00 (Simplevip 10 TL değerinde.) Skyblock Saat : 14:10 (Turkvip 10 TL değerinde.)Faction da vipi kazanan İsim : hftvhftv (Değişik bir nick :D )...
  7. Rapizona

Belirli bir ücret karşılığında Hub serverime minigames ekleyebilecek kişi aranıyor.

Beni daha önceden eklemişsin :D Skype bakarsan iyi olur.
  8. Rapizona

Skype gelebilirmisin ? mertcan.tezcan eklersen sevinirim.

Skype gelebilirmisin ? mertcan.tezcan eklersen sevinirim.
  9. Rapizona

Belirli bir ücret karşılığında Hub serverime minigames ekleyebilecek kişi aranıyor.

Karşılığında belirli bir ücret vericez Skype ' ye gelebilirmisin acaba ? Parayı kabul etmesende olur hakkını vermek isterim.
  10. Rapizona

Skype : mertcan.tezcan Yardımlarınızı bekliyorum. Fiyatı konuşuruz
  11. Rapizona

Ha ?

Ha ?
  12. Rapizona

Minigames , Avatar , Rush kurabilecek varsa skype eklesin mertcan.tezcan

Skypeye gel kardeşim bi konuşalım mertcan.tezcan