Pushy35 kullanıcısının son içeriği

1. Pushy35

Sword Art Online Activated ! ( Dev Konu )

Atar mısın ?
  2. Pushy35

GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Habire İnternet gidiyor onun için map indireyim dedim indirilmiyor da ama düzelsin oynayacağım
  3. Pushy35

Türkçe Adventure Map Arşivi [ 25 Tane] [En iyiler]

Başka yere yükler misin indirmiyorum da
  4. Pushy35

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

1.6.4 Evet java 7 update 51 ( sanırım soruyu anlamadım ve cevaplayamadım ) Bilmiyorum 64 Windows 8 Türkçe ( farklı yapamıyorum ) Kasa Masochist Bilmiyorum 1.3.8 doğru yanıtladığımı düşünerek yazıyorum
  5. Pushy35

Böyle :/
  6. Pushy35

Dediklerinizi yaptım şimdi girmeyi denicem inşallah olur Evet o sorun vermiyor fakat play e basınca gene play basma ekranına atıyor :( Edit : bunu çözdüm şimdide crash verdi yok abi duş da almıştım ama ne oluyor böyle :D
  7. Pushy35

Sanırım hiçbir zaman techinc hariç mod paketi oynayamayacağım böyle bir hata verdi :(
  8. Pushy35

Gel hiç uğraşmadan istediğini bul.

Madara uchiha , İtachi Uchiha , Kakashi ( naruto shippuuden ) teşekkkürler
  9. Pushy35

FTB CRACK ( İSTEK )

Arkadaşlar bana ftb crack atar mısınız bir de nasıl açılacağını anlatır mısınız teşekkür ederim :D
  10. Pushy35

Minecraft modlu server kurulumu isteği

Ya ben 1 mod yükledim genede çalışmıyor .
  11. Pushy35

o konu nerde :D
  12. Pushy35

Asla bulamıcam çünkü multiplayer a uyumlu modlar bilmiyorum her neyse arkadaşım gelsin o bulur iyi bu konuda :D
  13. Pushy35

Modları tek tek attık ama olmadı genede şimdi tekrar mod pack yerine kendi ellerimle multi player a uyumlu seçicem işim zor :(
  14. Pushy35

Kardeşim modları falan yükledik elimize itemi alıyoruz hemen yok oluyor . blok kullanılmıyor