Purpolesse kullanıcısının son içeriği

1. Purpolesse

Darkcraft Faction Builder,Rehber,Moderator,Reklamcı Arıyor

Skypenden ekledim ordan konuşalım.
  2. Purpolesse

Darkcraft Faction Builder,Rehber,Moderator,Reklamcı Arıyor

Başlıktada belirttigim gibi serverime Profesyonel Builder, Moderator ve Rehber Arıyorum En Az 15 Yaşında Yetenekli ve Saygılı biri olması önemli aşagıdaki formu doldurup yollayınız doldururken dürüst olunuz yaşınızın 2 katını yazmayın. Ad : Soyad : Yaş : Hangi Bölümü İstiyorsun : Neden Seni...
  3. Purpolesse

16+ Skypemi Ekleyebilir: YouMyLive11

16+ Skypemi Ekleyebilir: YouMyLive11
  4. Purpolesse

Kaldırıldı

Düzelttim.
  5. Purpolesse

Kaldırıldı

Uzgunum Unutmuşum Koyuyorum :)
  6. Purpolesse

Kaldırıldı

Map Düzleniyor...
  7. Purpolesse

Horror Town Alpha v1 [Korkunc Yeralti]

Yorum İçin Sagol Ama Map Henüz Alpha Denemek İçin Yaptık Bu Basit Daha Güzelini Çıkaracagız şu an Pek Zaman Yok Liseye Gidiyorum Ödevler Felan Derken Pek Zaman Olmuyor.
  8. Purpolesse

Sen İstiyorsan Gelebilirsin Skypemi Eklemen Yeterli Skypem: Youmylive11
  9. Purpolesse

Teşekkürler :)
  10. Purpolesse

Alpha Bir Map Ile Karşınızdayım Mapi Arkadaş İle Yaptık O Yüzden Uzun Sürmedi Ben Normalde Parkur Yaparım <_< Ama Bu Sefer Birde Korku Mapi Yapmayı Denedim Map Çok Uzun Sürmüyo 10 Dakika Felan Sürüyo Ama Yapımı Bayagı Uzun Sürdü Alpha Oldugu İçin Daha Kısa Yaptık Yeni Sürümlerini Çıkartmayı...
  11. Purpolesse

Map Yapıcam Fikir Arıyorum

Bilmem sen bilirsin map'i sen yapacaksin ben sadece kararımı söyledim sen istedigini yapabilirsin.
  12. Purpolesse

Map Yapıcam Fikir Arıyorum

Benim tavsiyem korku türü bir map yaparsan daha cok indirilir bence ama sen ben korku mapi ile ugrasamam diyosan orasini bilemem ama texture packde felan yardım edebilirim istersen.
  13. Purpolesse

Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

Harika Bir Map Ama Sesler Biraz Başımı Agrıttı :D
  14. Purpolesse

Cold Parkour 1.7.2 Parkur Haritası

Yeni Bir Parkur Hazırladım Hazırlamak Yaklaşık 2 3 Saatimi Aldı Sonunda Bitirdim Bu İlk Ama Biraz Uzun :D Not:Zorluk Modunu Peaceful(Barışçıl)'a Alın Yazmayı Unutmuşum Bu Arada Checkpointlere Gitmek İçin Ölmeniz Gerek /kill Komutunu Kullanın :D Indirme Linki: Cold Parqour Purpolesse.rar - 171...
  15. Purpolesse

[KralCraft] |Faction|PVP|4 Çeşit Boss|Minigames|OITC|Spleef

Kaldırıldı.