PureBoss kullanıcısının son içeriği

1. PureBoss

+16 yaşında modlu oynayacak arkadaş aranır

ben de yardımcı olabiliriim eskiden çok oynardım bu oyunu ben de oynayabilirim
  2. PureBoss

teşekkürler

teşekkürler
  3. PureBoss

bedava host yapma konunda...

bedava host yapma konunda: http://forum.minecraftturk.com/konu/rehber-%C4%B0nternetten-kay%C4%B1t-mysql-domain-web-hosting-php-%C3%96rnek-web-site.179592 aktivasyon e postası göndermio aktive etmeyince de host açılmıyo yardım eder misiniz ?
  4. PureBoss

Rehber | İnternetten Kayıt | MySQL | Domain | Web Hosting | PHP | Örnek Web Site

ya aktivasyon e postası göndermio aktive etmeyince de host açılmıyo yardım eder misiniz ?
  5. PureBoss

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Doğukan (soyadımı vermek istemiyorum) *Forum Kullanıcı adı: PureBoss *Neden katılmak istiyorsunuz: 16 Mayıs 2009'da Minecraft çıktı. Ben de 23 Haziran 2009'dan beri oynuyorum ancak premium alamıyorum. Bu nedenle çekilişe katıldım. İnşallah kazanırım.
  6. PureBoss

***A-R-K-A-D-A-S-L-A-R***

benim full pluginli hazırda serverim var plugin paketini felan ben yaptım istek olursa açarım skype: Dogukan
  7. PureBoss

Tekkit Sw Si Olan İçeri Girsin Birlikte Oynarız

Aynen isteyen varsa hamachisiz hexxit gibi bi sw kurabilirim. Hatta isteğe bağlı mod da ekleyebilirim. Mesela Aether 2
  8. PureBoss

Tekkit Sw Si Olan İçeri Girsin Birlikte Oynarız

benim var hamachisiz lag da olmuyo. isterseniz gelin tekkitturk.zapto.org ipsi. her zaman açık olmuyo. skype: dog.cey + Pluginler var ve lockette yi türkçe yaptım.1. satıra [Kilit] 2. satıra isminizi yazdığınızda kilitlemiş oluyor.
  9. PureBoss

Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

oyunda acıktım sonra da koşamayınca mapı bıraktım :D
  10. PureBoss

Değişik Bir Gemi Tasarımı

Haklısın :D
  11. PureBoss

modlar diğer seçenek :D
  12. PureBoss

>>TheLegend<< | v4.0 Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Türkçe | 1.6.2

şu an paketi kullandım ve aradığım tüm pluginler var permissionlar tamamen ayarlı gerçekten teşekkürler :)
  13. PureBoss

1.6.2||SERVER||Hollow Yetkili Alımı

Ad: Doğukan Soyad: Ceylan Yaş: 13 Skype: Bende yüklenmiyo Neden Plugin Düzenleyici: Çünkü pluginlerle aram çok iyidir. Türkçeleştirdiğim birçok plugin vardır. Hatta komutları bile türkçe yapabilirim. Simple Allias yüklemen yeterli :)
  14. PureBoss

movecraft plugini var uçak bile yaparsın multiplayer server kur hamachili uğraşmadan oynarsın ben öyle yapıyom.
  15. PureBoss

%90 Türkçe "AuthMe" Plugini "1.6.2" Uyumlu

SimpleAlias kullanımı basit ben serverdeki çoğu komutu onun sayesinde türkçeleştirdim. Fakat şimdi Authme yi siteye bağlamak için ayrı bir plugin ve Php destekli bir site lazım.