Paypso kullanıcısının son içeriği

1. Paypso

The Mineria - Sunucu Haritasi

Voxel'i kullanmadım ve bilmem ama WorldEdit çok basit komutunu yaz ve click..
  2. Paypso

Wizen Factions Spawns

Perşembe, günü yani yarın sorun olmazsa resimi güncellicem arkadaşlar Şimdilikten küçük bir güncelleme IYI Forumlar..
  3. Paypso

Evet, onlarda ilk önce böle yapıyor sonra ayarlamaları yapıyorlar buda çok basit Google amcaya sor istersen?
  4. Paypso

thuglife.nitrado.net / 1.7 /1.8 / Lapis / Faction-PVP/TabelaEnch-Repair / YETKİLİ alımı yapılacak

Dostum sen olayı anlamadın , Thug Life Mc adına size bir Thug Life yaptım..
  5. Paypso

Merhaba, öncelikle elinize bir tane Tahta Kürek, alınız. Tahta Kürek elinizde iken //br sphere 12 5 Yazın. Buradaki 12 Kum kodudur Yukarıdaki resimdeki gibi istiyorsan Kum olarakt yapmak zorundasın bu 12 kalsın.. 5 ise Büyüklüğünü belirler en fazla 5 yapabilirsin zaten. Sonra Tahta Kürek, ile...
  6. Paypso

Minecraft 172 Plugin Paketi

Şakacığına demiştim ama :emin:
  7. Paypso

WorldEdit komutu ile yapıyoruz.
  8. Paypso

Minecraft 172 Plugin Paketi

Yanılıyorsunuz, arkadaşlar baksanıza paketin adı bile TheLegend hani şu 2 3 ay önce çıkan.
  9. Paypso

Wizen Factions Spawns

Daha , bitmedi bu sadece iskelet..
  10. Paypso

Wizen Factions Spawns

Merhaba, arkadaşlar Bugun sizlere Wizen adlı üyemizin, Bizler için yapmış olduğu Factions Spawn'ı göstereceğim. Factions Spawn daha bitmedi bu sadece bir iskelet. Perşembe günü saat 7 - 8 gibi resimleri güncelleriz inşAllah Şimdilik resim maalasef Shader Packs yok :) IYI Forumlar.. Lütfen iyi...
  11. Paypso

Hazır Build Aranır!

Satın almak yerine kendin yapsan daha hoş olur..
  12. Paypso

Panelde oluşan cok ama cok degişik hatalar!

Iyı şimdiden hayırlı olsun :D
  13. Paypso

TheThyke yanılıyorsun 6 GB'ın hepsini kullanıyorsun 2 GB 125 kişiyi asla kaldırmaz... 6 GB olarak alırsın 2 GB'ini kullanır ama ArkaPlanda 6 GB hepsini kullanır.. Ki sen 2 GB yeter diyorsan sunucunu 2 GB yap madem para ödeme?
  14. Paypso

Sunucun'da Authme adlı kayıt pluginini güncelle sürüm uymuyor.. Ayrıca Nbt adlı bir plugin kullanıyorsan kaldır.. Bunları yaparsan sorun çözülmesi gerek ki eğer çözülmesse Sunucu'na ChunkFix at sorun çözülür..