Patlıcan kullanıcısının son içeriği

1. Patlıcan

Arkadaşlar 200 abonelik kanalıma bir arkadaş arıyorum

Eğer istersen videoları birlikte çekeibliriz ikimizde kendi kanallarımıza yükleriz kanal linlim sesim felan videolarımdan bakabilirsin http://www.youtube.com/TuvaletGorevlisi
  2. Patlıcan

(+14Yaş) Birlikte video çekebileceğim birilerini arıyorum :)

Kanalının linkini atarsan bi inceleybilirim
  3. Patlıcan

(+14Yaş) Birlikte video çekebileceğim birilerini arıyorum :)

Ben 16 yaşındayım video çekmeyede alışığım sen alışıkmısın peki ? Daha önce video çektinmi veya kanalın varmı bro ?
  4. Patlıcan

Direwolf20 Oynayacak ? Nitrado Sunucuda!

Bende Oynayabilirim
  5. Patlıcan

Kanala Ortak Arıyorum Ancak Konuyu Lütfen Okuyun

öncelikle kanalım küçük 60 abone ancak video yükleyemediğimden birlikte minecraft ve bazı oynların videolarını çekebileceğim birisni arıyorum yeni kanalda açabiliriz ben videoları çekerim minecraft serverinide ben açarım ancak reklam gibi şeylerle o gelicek arkadaş,arkadaşlar ilgilenicek çünkü...
  6. Patlıcan

TEKKİT Oynıyacak Biri Aranıyor ->Premium Serverde !

Tekkitin Hangi Sürümü Belirtmemişsin
  7. Patlıcan

Youtube Kanalı Survival Serisi İçin...

Teşekkürler ^^
  8. Patlıcan

Youtube Kanalı Survival Serisi İçin...

Yaş: 16-17 :D MinecraftTecrübesi: 1.4.7 Den Beri Minecraft Küçük Bi Oyun Yanı Kısaca Hakkında Herşeyi Biliyorum Herşeyi :p Redstone Bilgisi: Timer, Piston Tuzağı, Bazı Comment Block Komutları Konuşma: Arada Küfür Ederim Bağırmam Ekipman: İ7 2630Qm Turbo İle 2.9Ghz 8Gb Ram 4GbNvidia 540...
  9. Patlıcan

Premium - Argarian Skies Oynayacak?

Pack'i Biliyorum Oynayabilrim Ancak Yaşın Felan Kaç ve Skype Gelebilirmisin Yoksa Sıkıcı Olur
  10. Patlıcan

Efendm

Efendm
  11. Patlıcan

Nitrado 6 Kişilik Server Açıcam Bi Grup Oynicak Kişi Arıyorum Modlu

Selam Arkadaşlar Nitradodan 8 Kişilik Server Alıcam Modlu Minecraft Oynicak Birlikte Kişiler Lazım bi Grup Kişi En Fazla 6 Kişi Olucaz İşte Bu forumda bi aralar teknoköy diye bi proje vardı onun gibi bir şey dev bi enerji kaynağı olucak herkezin evine enerji çekilicek vs. herneyse bunun için...
  12. Patlıcan

DeathOnline Yeniden Açıldı 1.7.2 Bol Eğlence ve Güzel Warplar

Server Bakımdaydı Açtık tekrarŞuanda açıkUP
  13. Patlıcan

Kanalıma Beklerim Videolara Devam Edicem Kesinlikle Ama Biraz Destek İyi Olur ^^

Selam Millet ^^ Öncelikle Meraba Benimde Bi Youtube Kanalım Var :p Ve Destekelriniz Bekliyorum Amacım Kesinlikte Kanaldan Para Kazanmak Ünlü Olmak Değil Zaten Youtube'dan Ünlü Olmak Çok Zordur :p Herneyse Kanalıma Beklerim Minecraft Videoalrı Olucak Genellikle Ve Kanalıma geliceklere Söyliyim...
  14. Patlıcan

Modlu Minecraft Oynicak Takım Arıyorum

herhangi bir packi oynicak 5-6 veya daha fazla kişi arıyorum öyle bi grubunuz varsa lütfen benide alın 16 yaşındayım adım görkem burak skype: Patlıcan Musakka