OyunVadisiTR1 kullanıcısının son içeriği

1. OyunVadisiTR1

[SK] GörevSkripti - V1.0 - ByVandetta İsteği Üzerine Yapılan Skript.!

Çalıntı Fikir yerine biraz daha özgün olsaydınız keşke
  2. OyunVadisiTR1

OyunVadisiTR - Görev Skripti - Skript Tanıtım #1

Teşekkürler :)
  3. OyunVadisiTR1

OyunVadisiTR Merhaba arkadaşlar ben OyunVadisiTR Ekibinin Kurucusu JackJapool Bu gün sizlere OyunVadisiTR İçin Kodladığım Bir Skripti Tanıtıcağım Bu Skript Benim İlk Skriptim'dir. Amatörce Olabilir Skripti Tamamen Ben Yaptım Demiyorum Forumdan Yardımcı Olan Kişilerde Var Onlara Da Teşekkürler...
  4. OyunVadisiTR1

OyunVadisiTR Merhaba arkadaşlar ben OyunVadisiTR Ekibinin Kurucusu JackJapool Bu gün sizlere OyunVadisiTR İçin Kodladığım Bir Skripti Tanıtıcağım Bu Skript Benim İlk Skriptim'dir. Amatörce Olabilir Skripti Tamamen Ben Yaptım Demiyorum Forumdan Yardımcı Olan Kişilerde Var Onlara Da Teşekkürler...
  5. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

Zombie Spawnlıyorum olmuyor kesince gelmiyor /zpuan yazınca 0
  6. OyunVadisiTR1

[YARDIM] Skript'e yeni başladım

Laf Banaysa Ben Yeni Başladım Kardeşim
  7. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

on login: if {mobpuan.%player%} is not set: set {mobpuan.%player%} to 0 command /puan <text> <player> <number>: trigger: if arg 1 is "ekle": add arg-3 to {mobpuan.%arg-2%} send "&1puan kazandın." to arg-2 if arg 1 is "sil": remove arg-3 from {mobpuan.%arg-2%} send "&1Puan...
  8. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

aynen Bende test ettim çözemedim :(
  9. OyunVadisiTR1

[YARDIM] Skript'e yeni başladım

on command "/mesaj <player> <text>": trigger: execute player command "/msg %arg 1% %arg 2%" veya command /mesaj <player> <text>: trigger: send "%player% Sana Mesaj Gönderdi." to arg 2 wait 5tick send "%arg 3%" to arg 2 Olabilir
  10. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

on login: if {mobpuan.%player%} is not set: set {mobpuan.%player%} to 0 command /puan <text> <player> <number>: trigger: if arg 1 is "ekle": add arg-3 to {mobpuan.%arg-2%} send "&1puan kazandın." to arg-2 if arg 1 is "sil": remove arg-3 from {mobpuan.%arg-2%} send "&1Puan...
  11. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

Özele Gel Ben Sıfırdan Kodlayayım Atarım Kodu
  12. OyunVadisiTR1

ilginç bir hata ?

Puanlı Mob Öldürme Sistemimi Yapacaksın Yardımcı Olabilirim
  13. OyunVadisiTR1

[SK] Yardım

Oldu Kardeşim Saol else send "Geçersiz" to arg-2 Burdada else: yazmamışım Konu Kapanabilir Sorun Çözüldü
  14. OyunVadisiTR1

skript bug mu error mu ?

Sunucu Açık Gelip Bakabilirsin
  15. OyunVadisiTR1

[SK] Yardım

Kardeş Olmadı Kod Bu if arg 2 has 10 cobblestone: remove 10 cobblestone from arg 2 inventory send "deneme" to arg 2 else send "Geçersiz" to arg 2