OrcunGul kullanıcısının son içeriği

1. O

Group Manager Yerine

çok saol abi
  2. O

Group Manager Yerine

tşk peki avatar permlerini biliyormusun biliyorsan rica etsem söylermisin
  3. O

Group Manager Yerine

Group manager yerine yetki plugini varmı... Essentials da avatar plugini için permleri bilen söyleyebilirmi avatar server açıcam (ama ne yazıkki hamachili :( portlu kuramdım)
  4. O

Portlu bir server kurmak istiyorum... YARDIM Edebilecek biri varmı??

aynısı benimki ile abi güncel lütfen yardım
  5. O

onu da denemiştim o da olmadı ipv4 adresi üzerinden portda açtım ip kısmına arkadaşım ipchicken daki ip ile girdirmeye çalışıyorum bu doğrumu onu da denemiştim o da olmadı ipv4 adresi üzerinden portda açtım ip kısmına arkadaşım ipchicken daki ip ile girdirmeye çalışıyorum bu doğrumu
  6. O

onu da denedim o da işe yaramadı :(
  7. O

superonlineam ainternet sağlayıcısının tam olarak ne olduğunu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim o sağlayıcı yı. huawei gibi bir şey midir acaba
  8. O

ne diyorlarsa yaptım abi ama hiçbir sonuç yok hiçbir arkadaşım sw ye giremiyor
  9. O

Ben bir server kurucam bu server porlu olucak bütün videoları izledim her dediklerini yaptım arkadaşlarım benim portlu serverime giremiyor güvenlik duvarı ayarlarını falan da yaptım yardımcı olabilecek biri varmı?? Önce Bukkit`i denedim olmadı sonra da Spigot`u denedim yine olmadı.. yaş:13...
  10. O

Arkadaşlar Lütfen Yardım (Konu Hep Güncel)

serverlerde şifre değiştirme varmıki :D server de şifre değiştirme varmı
  11. O

Arkadaşlar Lütfen Yardım (Konu Hep Güncel)

Şimdi arkadaşlar ben bir serverde 2 hesap açmak istiyorum (bu benim serverim değil) ama olmuyo çünkü: plugins/authme/config.yml de 37. satırdaki maxRegPerIp: 1 böledir. (o "1" sadece aynı ip üzerinden 1 tane hesap açabilirisin anlamına geliyor) Bazı arkadaşlar 2 hesap açabilmek için ip...
  12. O

Acil Yardım Arkadaşlar

Arkadaşlar Serverimde Yere düşen itemler KAYBOLUYOR. Bunun nedeni ne olabilir ben (clear lag) olabileceğini düşünüyroum konu hep güncel
  13. O

Mucizecraft.nitrado.net <> Faction-Avatar-Survival <> Turkiyenin en iyi avatar sunucusu ! +50 ONLİNE

Hava nın 8çslotu olan (tek saldırı yapan) özelliği çalışmıyor onu düzeltin lütfen
  14. O

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Hesap Adı:Masterlegodude yaş:12 Daha Önce Bulundugunuz RP sunucuları:ChickenTr Naruto(Naruto) SweetNetwork(Roleplau) Narutoda Nekadar Güncelsin: gün de 20 bölüm falan izlerim. Nezamandır Minecraft Oynuyorsun:3Senedir
  15. O

World Guard yardım

Arkadaşlar world guardda region flag <region> <flag> (<flag> yerine fall damage yememesi için ne yapabilirim.)