OnlyJear kullanıcısının son içeriği

1. OnlyJear

HighTurk Faction/PvP [1.7.x] || mc.highturk.com || Boss || Lapis || Sayısız Event ||beta v0.2

eta v0.2 ' ye geçiş başladı ! * Artık 1.7.x her versiyonda girilebilir ! * Açık arttırma plugini eklendi ! * Site yeni tasarımı ile çok yakında karşınızda ! VİP çekilişine katılmak için ...
  2. OnlyJear

HighTurk Faction/PvP [1.7.x] || mc.highturk.com || Boss || Lapis || Sayısız Event ||beta v0.2

18.01.2015 18:00 Güncellemesi : - /warp tamir eklendi. - Belirli bölgelere tabela tamir eklendi. - /warp çöl eklendi. - Arsa bölgesinde fly açıldı.
  3. OnlyJear

Lag sorununu çözdük arkadaşlar hepinizi bekliyoruz akşam saat 20:00'da eventimiz olucak
  4. OnlyJear

sunucumuzun açılmasından 1 saat geçmeden 30 kişiyi gördük teşekkürler
  5. OnlyJear

Arkadaşlar çalışmalarımız tam gaz devam edıyor , yarın site güncellenecek (highturk.com) sunucuda bug testler yaptık gayet başarılı geçti yani bug yok ! Biz üzerimize düşeni yaptık size kalanda sunucu listesine ekleyip cuma gününü beklemek :)
  6. OnlyJear

[NoMercyMC] >2. Yıl< / Ekonomi / Topluluk / Faction / Arsa / Meslek / MiniOyun / Boss / Zindan / HG

Ben minecraft'ı premium kullanıyorum biri benim nickim ile servere benden önce girip üye olmus bu nedenle suan serverde oynayamıyorum buna bi çözüm getirebilirmisiniz ?
  7. OnlyJear

HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

malesef öyle bunuda sizlerle halledeceğiz (yaşı büyük olan kitle ile)
  8. OnlyJear

Hangi servere geçiceğiniz size kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz fakat şöyle bir durum var türkiyede minecraft oynayan kitle küçük olduğundan role play sunucularından hiçbirşey anlamıyorlar adamların aklı direk gardiyanı öldürelim kaçalım savaşalım kısmında oyüzden türkiyedeki hiçbir rpg...
  9. OnlyJear

Yazdıklarında haksız sayılmazsın fakat şöyle bir durum var henüz alfa aşamasındayız ve birçok eksiğimiz var bu kabulümüz henüz 2.günümüzdeyiz eksikler elbet olacaktır bu mesajın çok şeyin değişmesine sebep oldu bunun söyliyim en başta küfür eden ve rp bozanlarda ban yemeye başladı hatta 10kişi...