•KΘ√ßΘ¥• kullanıcısının son içeriği

1. •KΘ√ßΘ¥•

KingOfCraft 999 Kişilik Bir Dev Server [Hemen Sende Katıl Savaş Lordu Ol]

MİNECRAFT SÜPER FACTİON SURVİVAL KEYFİ 999 KİŞİLİK [ 176.53.17.90 1.6.2 HER ŞEY VAR ATLA TP LENME AT KİLİTLEME HER PLUGİN :))) - YENİ AÇİLDİ - 999 KİŞİLİK BİR SW - KOCAMAN SPAWN - UYGUN VİP SATIŞLARI - 7 AYLIK SERVER - SINIRSIZ REM SEÇENEĞİYLE KingOfCraft 176.53.17.90...
  2. •KΘ√ßΘ¥•

felloward kıskanc olduğunda böyle yapıyor inan bana hic kimse sevmiyor onu.

felloward kıskanc olduğunda böyle yapıyor inan bana hic kimse sevmiyor onu.
  3. •KΘ√ßΘ¥•

Assasin's Craft Açıldı El Emeği Faction Survival Server 5.39.68.32:15565

bu server 6 aylık zaten ilerde kapancak. baska yerden alcaz ayrıca ben almadım serverigüncelgüncelgüncel
  4. •KΘ√ßΘ¥•

5.39.68.32:15565 İP GÜNCELup 25 kiside eventgüncelgüncel 5.39.68.32:15565 İP GÜNCELgüncel
  5. •KΘ√ßΘ¥•

-------------------------------------------Assasin'S Craft Sizlerle---------------------------------------- Server Özellikleri 15 Gb Ram 100 Kişilik Kapasite. 7 Aylık Parası Ödendi Net 1 Yıl Açık İlgili Adminler Kendimize Özel Pluginler İlgili Rehberler Adminler Serverda...
  6. •KΘ√ßΘ¥•

ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

server 1 ay açık durdu kardeşim benim. ve seni ilgilendirmez sanamı sorucam gitsene kendi işine. aksam aksam sinirimi bozma
  7. •KΘ√ßΘ¥•

Sunucuna Moderatormu Arıyorsun Gir İçeri.

Merhaba Arkadaslar Ben Emre Akkgün. Yaşım 16 2 Senedir Mc Oynuyorum. Çoğu Zaman Yönetici Oldum Serverlarda. Oyuncu Da Oldum Tabi. Professyonel Yönetici Bilgim Vardır. Adminlere Saygılı Oyuncularla Asla Kavga Etmem. Oyunculara Yardım Ve Bilgi Veririm. Builderligimde Vardır Yapı Da Yapabilirim...
  8. •KΘ√ßΘ¥•

ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

evet doru marta actm ve kappatım sorundan dolayı ve açmak istemedim ama bundan server kapatıktan bir hafta sonra ise tekrar açtık 1 ay açık kaldı. benim defalarca uyarmama rağman basvuruyu yapıyosunuz. ne admsınız. abi ya.
  9. •KΘ√ßΘ¥•

Arkadaşlar Rapor Et Butonunu Bilinçli Kullanın

ben zaten her gördügümde rapor ediyorum. tabi her seyi etmiyorum. forumun bu flood ve post kasanlardan kurtulması lazım onun için daha dikkatli rapor edelim.
  10. •KΘ√ßΘ¥•

kardeşim biti artık kapandı server.

kardeşim biti artık kapandı server.
  11. •KΘ√ßΘ¥•

benim değil.

benim değil.
  12. •KΘ√ßΘ¥•

Kale fehmican Tarafından Yapıldı Yorum/Beğeni/Eleştri Eksik Etmeyin de Güzelleştirelim.

kalede cok fail var sana önerim kendi elinle yap bn herzaman yapılarımı we ile yapmam kendim yaparım daha düzgün olur sende ol mesela yavas yavas giris kapısını yap. ve güzel bir sey cıkartmak istiysan ortaya 9 10 saat zaman ayıracaksın.
  13. •KΘ√ßΘ¥•

Kale fehmican Tarafından Yapıldı Yorum/Beğeni/Eleştri Eksik Etmeyin de Güzelleştirelim.

güzel olms dahada gelistir kendini. dev kaleler yap
  14. •KΘ√ßΘ¥•

Youtube Kanalıma Ortak Aranıyor.

Merhaba Arkadaslar Ben Kanalıma Ortak Arıyorum Baslıkta Belirtigim Gibi Kanalımım 124 Abonesi Var Artacaktır Kanalıma Ortak Olan Haftada En Az 2 kere Video Cekmek Zorundadır Micrafon olacak. Kanalım:http://www.youtube.com/user/IncredibleGamings11 Skype:Minicraft1230 yaş farketmez.varmı arkadaslar