Ömer(BrayJademence) kullanıcısının son içeriği

1. Ömer(BrayJademence)

Lütfen bir konuya bakın (Spamlar ile ilgili)

benim beğeni kastığımı söylemişsin bunun hakkında bir kanıtın var mı?
  2. Ömer(BrayJademence)

[NoMercyMC] >2. Yıl< / Ekonomi / Topluluk / Faction / Arsa / Meslek / MiniOyun / Boss / Zindan / HG

yo,hayır sunucuda sorun yok,sadece yeni gelen yenilikler oyunu biraz bozdu,ve çoğu eski yetkili sunucuyu oynamadığı için eğlencesi kalmadı bence(oyun adım shnider9 du rehberdim,o sıralar Tupperware falanda rehberdi bir moderatör vardı adını hatırlayamadım o bırakmıştı ondan biraz sonra bende...
  3. Ömer(BrayJademence)

Günah Plugini [1.0] Güncel

hayvan ve villager öldürünce kafana yıldırım düşse?
  4. Ömer(BrayJademence)

Köylülerle Yapılan Ticareti Değiştirme

https://forum.gamer.com.tr/konu/harita-yapanlar-mcedit-%C3%96%C4%9Frenmek-isteyenler-tam-11-ba%C5%9Flik.54045/ burdan detaylı bilgi bulabilirsin
  5. Ömer(BrayJademence)

Skyrim Roleplay | İlk kez...

karakter başvuru formu'nu rp'ye yeni başlamış biri bile yapabilir,başvuruyu zorlaştırın ki kaliteli üyeler gelsin (örnek:karakter hikayesi,bir rol örneği yazın,bir kadın avcı olduğunuzu düşününüz yapmanız geren roller neler oldurdu? gibi şeyler sorabilirsiniz)
  6. Ömer(BrayJademence)

slm cnm yha .s .s

slm cnm yha .s .s
  7. Ömer(BrayJademence)

peki acaba bunun için bir başvuru gibi bir şey yollıyıcak mıyız? ve Dovakhiin kim olucak acaba? Kırsakallar'ın üyeleri eğer oyuncular olabiliyorsa bana başvuru yollabilir misiniz acaba?
  8. Ömer(BrayJademence)

peki burdaki baş büyücü gibi yöneticiler oyuncular mı olucak?
  9. Ömer(BrayJademence)

peki acaba büyücüler koleji,sıçan yolu,mara tapınağı gibi özel şeyler olucak mı acaba?
  10. Ömer(BrayJademence)

bence windhelm(miğferyeli) daha güzel olmuş!