nikil1237 kullanıcısının son içeriği

1. N

FTB SORUNUM KENDINE GUVENEN VARSA GELSIN

Arkadaslar FTB yi kuruyorum ve oynuyorum fakat bir kac oynamadan sonra oyun acilmiyor altta ss si var cozumunu bulandan Allah razi olsun ne diyim :(. Not: Java Gunceldir Minecraft Orjinaldir Windows Dili Ingilizce
  2. N

Orjinal Minecraftımda FTB oynayamıyorum

Arkadaşlar birkaç gün önce orjinal minecraft aldım ve sadece minecraft beni tatmin etmedi daha sonra BF Chicken Gamersin Şu anda serisini yaptığı FTB nin Direwolf paketini oynamaya karar verdim.Mod pakedini yükledim fakat tekrar launcher diyorum biraz bekledikten sonra bir anda konsol açılıp...
  3. N

Minecraftı iyi bilenler baksın

Zaten Tek bir chunk var yani 15x15 karelik bir alan onun dışında hiçbir yer yok mod paketi ve sürümüm Bfchickengamersin hazırladığı mod pakedi ve sürümü
  4. N

Arkadaşım evet optifine kullanıyorum smooth fps kapalıymış smooth world açıkmış onuda kapattım fakat aynı sorun hala var ne yapıcam bilmiyorum :(
  5. N

Arkadaşım resim 4 e bakarsan içine düşüyorum ve geri düzelmiyolar tekrar evin içinde aynı itemlerle geri doğuyorum yüklenmiyolar
  6. N

Merhaba Arkadaşlat Geçen gün modlu minecraftımı oynuyordum her şey yolundaydı daha sonra oyun kasmaya başladı ve bende bu kadar yeter dedim oyunu bıraktım.Pc de biraz gezdikten sonra minecrafta girmeyi denedim ve girdimde.Ama garip olan şey isim bile veremiyorum çok garip bir şey oldu fotoğrafları...
  7. N

Madenlerde Belirsiz Bir Alan

Teşekkürler
  8. N

Madenlerde Belirsiz Bir Alan

Merhaba arkadaşlar ben modlu minecraft oynuyorum aslında normal minecraft oynarkende bu problemi yaşıyorum yani modlardan değil neyse madenlerde çok sık rasladığım bir olaydır bu aşşağıda resimleri var bu normal birşeymi yoksa bir bug mu ?? lütfen cevaplarınızı bekliyorum :) Resim=>
  9. N

Minecraft İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardım Etmeye Çalışıcam

Dostum benim sorunum buğdayı hayvanlara tutuyorum ama beni takip etmiyorlar her şeyi denedim olmuyor yardım et :(
  10. N

Buğday Sorunum

Merhaaba arkadaşlar bugün minecraft oynarken yiyeceğimin azaldığını fark ettim ve bir inek çiftliği kurayım dedim fakat elime buğday aldığımda beni takip etmiyorlar herşeyi denedim bir inekte değil tavuk domuz vs. oluyor bana gelmiyorlar bunun nedeni ne olabilir?
  11. N

Diamondddd

Kardeş 9. katta kaz en çok o katta çıkıyor ve şerit madenciliği yap 1 günde 10 tane diamond bulduğum oluyor.
  12. N

Gizemli Yapı Yardım Edin!!

eyvallah kardeş sağol:D hani daha önce hiç görmemiştim de ondan korktum ama 2 elmasta kaptım :D
  13. N

minecraft play offline hatası

Kardeşim çalıştır %appdata% yaz orada .minecraft var onun içinde dosya yoktur onu bulman lazım oyunu satın almadığından oluyor internetten zor bulursun aynı sorun bendede vardı :)
  14. N

Gizemli Yapı Yardım Edin!!

Merhaba geçen gün minecraft oynarken evimden biraz uzağa gitmiştim garip bir yapıyla karşılaştım oyunda herhangibi mod yok (herobrine falan).Ama sanki bir insan yapmış gibi bir piramit altımda ise chest vardı hemen içine baktığımda 8 tane iron ingot ve 2 tane diamond vardı ve sonra hemen alt...