Nexima kullanıcısının son içeriği

1. Nexima

MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

Konu günceldir.. Konu Günceldir.. Konu Günceldir.. 1526746612 Sunucumuz sıfırlandı ve yenilenmiştir.
  2. Nexima

Günceldir.. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim. Emeklerimizi zamanında yaptıklarımızı bu denli görmeniz beni mutlu etti teşekkürler. SkyPvP ve Takımlı BuildBattle Oyunları Geldi ! Konu Günceldir.. Konu Günceldir.
  3. Nexima

Teşekkür ederim :) Saklambaç Oyunu Geldi ! Yeni Oyunlar Yakında.. Katil Kim Oyunu Gelmiştir ! BedWars Oyunu Geldi ! Konu Günceldir..
  4. Nexima

CandyCraft Rezillikleri

Öncelikle yönetici yaptıkları eleman demişsin beni kimse yönetici yapmadı 2 sene önce ben bu sunucuyu kendim kurdum ve ozamandan beri başındayım. Bir diğer konu ise eleman diye tabir etmenden hoşlanmadım tanımadığın kişilerle düzgün konuşmayı öğren. Bir 3. süde benim nerde saçma sapan muhabbet...
  5. Nexima

CandyCraft Rezillikleri

@bgencacat mesajımı tamamlayıp gerekli cevapları vermiş. Açıklamaların için teşekkür ederim.
  6. Nexima

Merhaba kayda değer bir yorum olursa veya yapabilceğim bir şey olursa cevap veriyorum. Evet haklısın gereksiz mesajları umarsamıyorum malesef. Konu Günceldir..
  7. Nexima

CandyCraft Rezillikleri

Merhaba, öncelikle sunucu kurucusu 18 yaşında demişsiniz demekki kurucusunu tanıdığınızı iddaa ediyorsunuz. Fakat ben sizi tanımıyorum ve kurucusu benim 24 yaşındayım. Boş atıp tutmuşsunuz. Yetkililerin illaki gözden kaçırdıkları şeyler olacaktır sunucuda 1000 e yakın bazen daha fazla oyuncu...
  8. Nexima

Konu Günceldir. Konu Günceldir.. Konu Günceldir..
  9. Nexima

Geri bildiriminiz için teşekkürler sanırım bir yanlışın var candycraft ekibindeki hiçbir rehber kesinlikle illegal programlar kullanmamaktadır. Konu Günceldir. Konu Günceldir. TurfWars Oyunu Gelmiştir !
  10. Nexima

Öncekinden kastınız şuysa çok önceden sadece faction sunucusuydu ondan bahsediyorsanız evet.
  11. Nexima

Konu Günceldir.. Konu Günceldir.. Konu Günceldir SkyBlock2 (Zor) Yolda.. Yeni skyblock sunucusu arayan veya temiz bir sayfa açmak isteyen oyuncularımız için skyblock 2 sunucumuz açılmıştır. %50 Büyük İndirim Devam Ediyor Bitiş Tarihi: 14.08.2016 23:59'dur.
  12. Nexima

Olumlu yorumunuz için teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)