Neliel kullanıcısının son içeriği

1. Neliel

..

İnsanların derisi domuzlarınkinden çok ama çok daha serttir. Bunu domuzun bacağını kırmaya çalışırken bile yapamazsın.. Bir bıçakla yarmadan imkansız anlayacağın...
  2. Neliel

..

Bacağını kırmayı dene, Yalnız dikkat et; çatlat, öküz gibi kırma.. Sonra da bütün yazını doyasıya bilgisayar başında geçir.Kimse kalk ekmek al, yok efendim su getir, şurdan tencereyi çıkart ya da bi koşu yufka kapıver diyemez.. Hayatını yaşarsın anlayacağın.
  3. Neliel

Yok merkez. Sahilde oturuyorum

Yok merkez. Sahilde oturuyorum
  4. Neliel

Yok ben istanbulluyum.. Ama evet yalovada yaşıyorum..

Yok ben istanbulluyum.. Ama evet yalovada yaşıyorum..
  5. Neliel

Artık uzun çimen kırarak tohum elde etmiyorsun. Hoe ile çimenli toprağa sağ tıklıyorsun...

Artık uzun çimen kırarak tohum elde etmiyorsun. Hoe ile çimenli toprağa sağ tıklıyorsun üzerindeki çimen gidiyor ve sana rastgele bir tohum veriyor. Hem çimenle de olsa nihayetinde bone meal var oylede tohum elde edebilirsin :)
  6. Neliel

Üstteki Üyenin Fotoğrafına Kaç Verirsin?

20 çok klişe -_-
  7. Neliel

En Son Ne Yedin ?

-nohutlu pilav, Ulan bende eski yetkiliyim kapı gibi genel moderatördüm bi ben sansasyonel olamıyorum bi popi olamadım lanet olsun şu foruma -_- şaka bir yana adam gibi konuyu okuyup ona göre sohbet edin!! En son ne yediyseniz yazın öyle muhabbet edin kilitlettirmeyin konuyu, sıçmayın içine...
  8. Neliel

Minecraft Sıkıyor [İçeri Gir]

başvurmayı bilmiyorsundur ben başvurduktan yarım saat sonra kabul ettiler başvurumu....
  9. Neliel

Köfteistan'da K.A.S.A

Ah bu arada gençler yanışlıkla enginlerin uzaydaki base i patlattığımı biliyormuydunuz :* engincim sevgiler o tnt leri koyman senin hatandı :D hoş zaten herşeyi yapmıştınız bir daha baştan başlamak en iyisiydi..
  10. Neliel

Köfteistan'da K.A.S.A

öyle oyunun ağzına .. töbe töbe -_- gidiyorum ben ya
  11. Neliel

Köfteistan'da K.A.S.A

o yüzden mesajımı değiştirdim ya zaten :D
  12. Neliel

Köfteistan'da K.A.S.A

Olabilitesi yüksek derecede imkansız
  13. Neliel

Minecraft 1.5.2 ve 1.6.2

http://************/climbing-glove-modu/ 1.5.2 için burdan indirebilirsin o modu
  14. Neliel

TTnet denen firma bozmasından Uydunete geçiş

Pimlenmişsindir :D bizede oldu o en son babam bi güzel küfürü bastı bir dahada açmadılar telefonları Geç hiç durma 3 mbit benimki şimdiye kadar 320 kb/s altına düşmedi indirme hızım